| 18.09.1996 | 37 НС | Двеста и девето заседание | Благодаря Ви, уважаема госпожо председател! Уважаеми колеги! Аз искам да направя формално предложение да отпаднат и двата варианта и да се приеме текстът в основния законопроект. Ще изложа само два аргумента. Даже бих си позволил в подкрепа на Моньо Христов д… |
| 26.07.1996 | 37 НС | Двеста и второ заседание | Да, наистина отговорът излезе като лекция на тема "Интерстрой". Аз съм съгласен с цялата технология, която сте организирали там. Но искам да ви известя, че всички строители, които са от Добрич, сега са пред екраните и все пак не им стана ясно защо не им е изп… |
| 26.07.1996 | 37 НС | Двеста и второ заседание | Защо не се разчитат и с подизпълнителите от София, Берковица, Силистра и Смолян, а мен ме интересува Добрич, като ликвидаторът твърди, че има имущество за около 4 млн.долара, а дължи далеч по-малко. Философията на общия въпрос е: така или иначе по разбирателс… |
| 26.07.1996 | 37 НС | Двеста и второ заседание | Уважаеми колеги, уважаеми господин министър! На 28 ноември 1995 г. заедно с още трима народни представители Ви изпратих сигнална записка, с която настоявахме да преразгледате заповедта си за ликвидация на "Интерстрой" МК ЕООД, като предизвикате пълна ревизия,… |
| 11.06.1996 | 37 НС | Тридесет и първо извънредно заседание | Аз не зная за това какъв е бил. Каква длъжност е изпълнявал е ясно. Знаете ли, че през тази 1992 г. Българска народна банка - клон Добрич, стана частна и от 760 хил. тона капацитет силози, липове и хангари тя вече притежава капацитет за 600 хил. тона. Същият … |
| 11.06.1996 | 37 НС | Тридесет и първо извънредно заседание | Уважеми господин Костов, аз също като Вас си задавам много въпроси, на които нямам отговор. Но може би аз имам оправдание, защото съм от този мандат в парламента и не съм участвал в управлението на тази държава, а Вие сте участвал. (Реплики от блока на опозиц… |
| 01.02.1996 | 37 НС | Двадесето извънредно заседание | Господин Димитров, винаги съм Ви уважавал най-малкото като шеф на една партия, моля Ви! Основната теза в мотивите е, че в този си вид законът не предвижда нови достатъчно ефективни механизми за контрол от страна на държавата. За вейки е ясно, че такава обтека… |
| 01.02.1996 | 37 НС | Двадесето извънредно заседание | Уважаеми колеги! Аз не бих си позво¬лил да заплашвам с Конституционен съд, защото мисля, че не бива да се превръща в плашило. Мисля за пореден път на вниманието на народното представи¬телство са депозирани мотивите на господин президента на Република България… |