| 29.09.2006 | 40 НС | Сто и Седемдесето заседание | Благодаря, господин председател. Уважаеми господин заместник министър-председател, аз съм удовлетворен от отговора. Надявам се моето питане, което беше свързано с повдигане на проблема, който години наред стои по българското Черноморие пред хората, които живе… |
| 29.09.2006 | 40 НС | Сто и Седемдесето заседание | Уважаеми господин заместник министър-председател, разбирам от Вашия отговор, че въпросът е изключително сложен, но в етапа на развитие на информационните технологии аз мисля, че трябва да преминем от сферата на търсене на методики с нашите съседи към възлаган… |
| 29.09.2006 | 40 НС | Сто и Седемдесето заседание | Благодаря, господин председател. Уважаеми господин заместник министър-председател! Проблемът, който поставям, не е нов и е възникнал далеч преди началото на демократичния преход. Става дума за честотата на ефирното пространство на Република България и инвазия… |
| 11.05.2006 | 40 НС | Сто и Четиринадесето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми госпожи и господа народни представители, уважаеми господин Шопов! Исках да репликирам изказването на господин Шопов, защото той обвини парламента в лъжа, мнозинството в лъжци. Искам да попитам: показанията, подписани от… |
| 29.03.2006 | 40 НС | Деветдесет и девето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Тъй като това предложение не е разглеждано в комисията и би трябвало да се съгласува с регламентите и да бъдем точни, предлагам този параграф да бъде отложен и да мине отново през комисията. Не може така. |
| 19.01.2006 | 40 НС | Седемдесет и първо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми господин Димитров! Аз взимам думата за реплика само по повод поученията към логика и следване на някакъв логичен принцип. Искам да ви припомня 1992 г. и логиката за връщане на земята в реални граници, която наложихте и … |
| 19.12.2005 | 40 НС | Десето извънредно заседание | Оттеглям го. |
| 19.12.2005 | 40 НС | Десето извънредно заседание | Оттеглям своите предложения. Моля да не се гласуват. |
| 18.11.2005 | 40 НС | Петдесет и второ заседание | Благодаря Ви, господин председател. Уважаеми господин министър, аз Ви благодаря за обстойните отговори на моите въпроси. Искам да кажа, че съм удовлетворен особено от първата част на Вашия отговор, тъй като Вие на практика дадохте съгласие за диалога по тази … |
| 18.11.2005 | 40 НС | Петдесет и второ заседание | Уважаеми господин министър, аз изслушах Вашия отговор на въпросите и в общи линии оставам с впечатлението, че вървим по досегашната схема на управление на отпадъците, която, за съжаление, Вие цитирахте до 2000 г. От 2000-ната до настоящата 2005 г. в страните-… |
| 18.11.2005 | 40 НС | Петдесет и второ заседание | Уважаеми господин председател, госпожи и господа народни представители, уважаеми господин министър! Проблемите с третирането на битовите отпадъци е актуална тема, но тя не е само софийски патент. Подобна ситуация има и в други общини на страната. Националната… |
| 21.10.2005 | 40 НС | Четиридесето заседание | Уважаеми господин председател, госпожи и господа народни представители! Мисля, че част от дискусията се прехвърли не по същността на законопроекта за изменение и допълнение на Закона за туризма, а по общи приказки и разсъждения във връзка с туризма. Не упрекв… |
| 29.09.2005 | 40 НС | Тридесето заседание | Плащахме. |
| 29.09.2005 | 40 НС | Тридесето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Ще направя обратно предложение за неотпадане на ал. 3 в чл. 202, тъй като в чл. 14, ал. 1, т. 2, буква “з” вече сме гласували на второ четене таксите при дезинфекция и дезинсекция при влизане в страната на автом… |
| 28.09.2005 | 40 НС | Двадесет и девето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Аз правя предложение направо да отпадне тази дума, защото не се променя смисълът. |
| 21.09.2005 | 40 НС | Двадесет и осмо заседание | Благодаря Ви, госпожо председател. Искам да направя реплика към уважаемия господин Паница. РВМС не изчерпва органите на Националната ветеринарномедицинска служба. Има лаборатории и не всички мерки могат да бъдат реализирани чрез регионалните ветеринарномедици… |
| 15.09.2005 | 40 НС | Двадесет и шесто заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Като член на Комисията по земеделието и горите и участник в работната група при подготовката за второ четене на законопроекта за ветеринарномедицинската дейност искам да направя обратно предложение на предложени… |