Владимир Владимиров Топенчаров
Изказвания в стенограми
← Обратно към основния профил
| Дата | НС | Заседание | Откъс |
|---|
| 30.01.1997 | 37 НС | Двеста Петдесет и трето заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа, колеги! Искам да засегна няколко въпроса, свързани с предлаганите закони. Първо, нужен ли е подобен закон и нужен ли е по същество нов закон? Сегашният действащ закон е с корекциите от 1972-1973 г., но по своя за… |
| 03.04.1996 | 37 НС | Сто Петдесет и девето заседание | Не. |
| 03.04.1996 | 37 НС | Сто Петдесет и девето заседание | Уважаеми господин председател на Народното събрание, дами и господа народни представители! Вземам думата по този законопроект, който ни връща към важния акт на Великото Народно събрание - реабилитацията на незаконно репресираните и на тези хора, които са поне… |
| 20.03.1996 | 37 НС | Сто Петдесет и трето заседание | Искам да обърна внимание на първата част от изказването на проф. Шкодров, че въпросът е много сложен. Затова и вземам думата. Не, аз смятам, че ние поради недостиг на пълноценна информация го усложняваме. Първо, в този момент, тъй като се готвех за тези наши … |
| 22.02.1996 | 37 НС | Сто Четиридесет и второ заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Суановището относно Законопроект N 02.02-1 за ратифициране Споразумението между правителството на Република България и правителството на Япония за преференциалните кредити, отпуснат… |
| 22.02.1996 | 37 НС | Сто Четиридесет и второ заседание | Уважаеми господин председател,д ами и господа народни представители! Становище относно Законопроект 2-02-13 за ратифициране на актове на ХХI конгрес на Всемирния пощенски съюз в Сеул в 1994 г., внесен от Министерския съвет на 1!февруари 1996 г. На свое засееа… |
| 01.02.1995 | 37 НС | Девето заседание | Гласуваха за фашизъм в България! (Възгласи: "У-у-у!" в блока на СДС) |
Показани са първите 7 записа.