| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | Аз съжалявам, че трябва пак да взема думата, но явно трябва да изнасям лекции по тези проблеми. Господине, първо, Вие бяхте екологичен министър. И това, че сте подводен плувец и убивате риби под водата, не значи, че разбирате от тези неща, за които говорите. … |
| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | Уважаема госпожо председател, колеги! Аз се изненадвам от начина, по който реагира колегата Михайлов. Това просто е резултат вероятно на някакви психически действия вътре в него. По друг начин не мога да си го обясня - когато му обясняваш пунктуално за какво … |
| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | Господин Михайлов, това течение вероятно е някъде във вашите горни части, но такова течение, за съжаление, има по природен закон и затова има проливна зона. Мраморно море също не е затворено море. Не ги знаете нещата. Говорете за фтизиатрия, не говорете за мо… |
| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | Уважаема госпожо председател, колеги! Аз нямах намерение да се намесвам в този спор, но тук Народното събрание и нашите слушатели и зрители вероятно ще бъдат въведени в неща, които са свързани с дълбоката некомпетентност на колегата Михайлов. Първо, колега Ми… |
| 24.04.1996 | 37 НС | Сто Шестдесет и четвърто заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Имам професионално и морално задължение, след като се обсъжда Конвенцията по морско право, да кажа няколко думи по проблематиката и приемането на конвенцията. Това е изключително важен акт, който дава възможност … |
| 05.04.1996 | 37 НС | Сто Шестдесет и първо заседание | Уважаеми господин председател, колеги! Предложение за решение: "На основание чл. 84, т. 11 от Конституцията на Република България, Народното събрание |
| 05.04.1996 | 37 НС | Сто Шестдесет и първо заседание | Господин Михайлов, не говорим за N-ската болница. Господин председател, колеги! "Становище на Комисията по националната сигурност относно проект за решение за разрешаване изпращането на пехотен взвод от Българската армия за участие в учението "Щит на мира 96"… |
| 08.02.1996 | 37 НС | Сто Тридесет и шесто заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Аз съм изненадан от това, което господин Филип Димитров направи в своето експозе, по няколко причини. Първата причина е, че той беше именно човекът, който направи завършваща консултация на процеса, продължаващ в … |
| 01.02.1995 | 37 НС | Девето заседание | Да, личи си, че не сте бил. Благодаря ви. Искам да ви кажа и второто, господин Савов, че сега става дума за преминаване във въздушен коридор на самолети Ф16, които имат само конвенционално оръжие. В Министерството на от¬браната генерал Павлов е изяснил това н… |
| 01.02.1995 | 37 НС | Девето заседание | Уважаеми господин председателю, господа министри, колеги! Господин Стефан Савов постави един проблемен въпрос, свързан с разрешителния режим, който Народното събрание има право да прилага на базата на поставеното решение и предложение на Министерския съвет. А… |