| 20.11.1996 | 37 НС | Двеста Тридесет и първо заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! Действително в този текст предложенията, които бях направил, по принцип се възприеха, но си позволявам да поддържам две от тях, едното от които според мен е повече с редакционно съдържание, … |
| 20.11.1996 | 37 НС | Двеста Тридесет и първо заседание | Оттеглям предложението. |
| 14.11.1996 | 37 НС | Двеста Двадесет и девето заседание | Оттеглям го. |
| 18.10.1996 | 37 НС | Двеста Двадесет и второ заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! Обяснимо е за мен бързането по приемането на този законопроект. Той беше раздаден в началото на седмицата и днес влиза вече в залата за първо разглеждане. Обяснимо е затова, защото в ход е в… |
| 17.10.1996 | 37 НС | Двеста Двадесет и първо заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! В чл. 23, ал. 2 предлагам след "държавата" да се добави "и общините". Смятам, че поправката е редакционна, тъй като не мога да разбера смисъла защо общините ще се изключват от нарушаването н… |
| 10.10.1996 | 37 НС | Двеста и Осемнадесето заседание | Уважаеми господин председател! Дами и господа народни представители! Казаха се основните съображения против този закон. Това, което аз искам да кажа, ще бъде може би по-кратко, затова защото ще акцентирам върху обстоятелства, които смятам, че са важни и не са… |
| 10.10.1996 | 37 НС | Двеста и Осемнадесето заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! Ще си позволя да направя изложението си по всеки един от законопроектите, които днес се разглеждат. Мисля, че това, което е заложено в законопроекта на народните представители Венцеслав Дими… |
| 09.10.1996 | 37 НС | Двеста и Седемнадесето заседание | Съжалявам, имах да кажа още няколко неща, но само да си довърша мисълта относно преференциалните режими, тъй като въпросът на какво основание ще бъдат предприемани тези преференциални режими, как ще се контролират, в каква сфера ще бъдат тези преференциални р… |
| 09.10.1996 | 37 НС | Двеста и Седемнадесето заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! Аз трябва да изнеса няколко факта относно несъобразността на предложения от Министерския съвет Закон за местните финанси с действащото законодателство. В тези кратки пет минути изложението м… |
| 03.10.1996 | 37 НС | Двеста и Шестнадесето заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! Тези законопроекти трябва да бъдат приети на първо четене и определено съм съгласен с колегите, които споделят становището, че дори са закъснели. Решаването на въпросите за допитване до наро… |
| 03.10.1996 | 37 НС | Двеста и Шестнадесето заседание | Уважаеми господин председател! Дами и господа народни представители! Действително това е един интересен законопроект, който е принос, според мен, в юридическото мислене на тази страна. Но, разбира се, аз искам да посоча някои свои критични забележки, които из… |
| 03.10.1996 | 37 НС | Двеста и Шестнадесето заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! Във вчерашната си част от изказването си посочих, че при разглеждане на законопроекта в Комисията по устройството и дейността на държавните органи представител на Министерския съвет заяви, ч… |
| 02.10.1996 | 37 НС | Двеста и Петнадесето заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! Когато се обсъждаше Законопроектът за частните и малките предприятия в Комисията по устройството и дейността на държавните органи на 7 декември 1995 г., представителят на Министерския съвет … |
| 26.09.1996 | 37 НС | Двеста и Тринадесето заседание | Нямам. |
| 26.09.1996 | 37 НС | Двеста и Тринадесето заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! Моето предложение е ал. 3 да отпадне, тъй като в този закон и в текста специално не става ясно кои данни, постъпили при прокурора, ще са от значение, за да се поиска от районния съд разкрива… |
| 19.09.1996 | 37 НС | Двеста и Десето заседание | Благодаря ви, господин председател! Опитът ми е да се съсредоточа върху въпроси, които според мен са и дискусионни, и според мен са свързани с принципите на този закон и затова ви благодаря за вниманието и за това, че позволявате да се изкажа, докато приключа… |
| 19.09.1996 | 37 НС | Двеста и Десето заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! Разбира се, този закон е представен за разглеждане и това, което трябва да вземем като решение, не можем да кажем, че трябва да бъде с отговор "не", тъй като и към мотивите, а и от специализ… |
| 06.08.1996 | 37 НС | Двеста и пето заседание | Дали ще има нужда или няма да има нужда, е друг въпрос. Нуждата е нещо, което е реално. Но аз не мога да разбера как си определя той клиентите. Клиентите са хората, които купуват хляба. А тук не става въпрос за такива клиенти, а става въпрос очевидно за търго… |
| 06.08.1996 | 37 НС | Двеста и пето заседание | Господин министър-председател, длъжен съм да заявя, че не съм доволен от отговора Ви. И за да стане ясно за какво става дума, ще Ви посоча това, което аз имам като информация за себе си, а Вие съдете оттук нататък какви областни управители имате на Ваше подчи… |
| 06.08.1996 | 37 НС | Двеста и пето заседание | Все пак кой ще носи риска, ако се изнесат данни за държавна тайна, госпожо председател? За това помислете, иначе аз нямам нищо против да оттегля искането си. Между другото, това искане трябваше да го направи според мен министър-председателят, а не аз. |
| 06.08.1996 | 37 НС | Двеста и пето заседание | Не е повторение на същия въпрос. Сега конкретно се задава въпросът извършвал ли е такива действия областният управител господин Петко Царев. Въпросът е насочен към конкретно лице. И аз лично бих предпочел, господин министър-председател, да отговорите пред вси… |
| 06.08.1996 | 37 НС | Двеста и пето заседание | Госпожо председател, аз нямам нищо против да разискваме пред всички. Когато правя това предложение не изгарям от голямо желание българският народ да чуе какво е правил областния управител Петко Царев. |
| 06.08.1996 | 37 НС | Двеста и пето заседание | Уважаема госпожо председа-тел, уважаеми господин министър-председател! В края на лятото с господин Михайлов Ви зададохме един въпрос, свързан с това дали Министерският съвет е приемал решения за използване на зърно от военновременните запаси и държавния резер… |
| 26.07.1996 | 37 НС | Двеста и второ заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми господин министър-председател, дами и господа народни представители! Във връзка с информация, която беше получена в Съюза на демократичните сили, с колегата Васил Михайлов бяхме натоварени да изясним въпроса относно това… |
| 05.07.1996 | 37 НС | Сто Деветдесет и четвърто заседание | Госпожо председател, дами и господа народни представители, професор Стоилов! Вярно е, че съдът трябва да си гледа неговата работа и да наблюдава регистрацията на дружествата, но мисля, че Вие бяхте на заседанието, когато за мен прозвуча нещо, което смятах, че… |
| 27.06.1996 | 37 НС | Сто и Деветдесето заседание | Не. Моето предложение е да отпаднат ал. 2 и ал. 3. Ще обоснова след малко защо. С общите принципи за непозволеното увреждане, за отговорност при непозволено увреждане, след като в ал. 1 се обявява, че всяка радио- и телевизионна организация определя съдържани… |
| 27.06.1996 | 37 НС | Сто и Деветдесето заседание | Уважаеми господин председател! Дами и господа народни представители! Моето предложение е за отпадане на ал. 2 и ал. 3 на чл. 19. В ал. 2 не става ясно какво се включва в понятието "пълна отговорност". Става въпрос за пълна имуществена отговорност, за някаква … |
| 20.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! И аз споделям изказаното преди мен становище, че това е един необходим законопроект и че личи в подготовката и начина на поднасянето му, мотивировката към него, една солидна работа, свършена… |
| 20.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и седмо заседание | Поддържа се. |
| 20.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и седмо заседание | Госпожо председател, дами и господа народни представители! Мисля, че трябва да обърнем особено внимание на предложението на господин Железчев и да приемем, че това е едно не само своевременно, а може би закъсняло предложение, защото възможностите за обжалване… |
| 20.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и седмо заседание | Уважаема госпожо председател, дами и господа народни представители! Ние продължаваме като че ли да приемаме текстове, които непрекъснато ще създават проблеми по възстановяването на собствеността на земята с много добрия предлог, че това не е така, че бързаме … |
| 20.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и седмо заседание | Уважаема госпожо председател, дами и господа народни представители, това е един от текстовете, който според мен трябваше да бъде обоснован с една добра справка какво стана от една година насам, тоест от миналата година, когато се измени законът и се даде възм… |
| 20.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и седмо заседание | Именно това правя, предложение за отхвърляне! |
| 20.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и седмо заседание | Уважаема госпожо председател, господа народни представители! Госпожо председател, и моята изходна позиция е тази, която вие преди малко казахте - текстовете на закона да ускоряват връщането на земята, а не да забавят това възстановяване на собствеността. Този… |
| 19.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и шесто заседание | Госпожо председател, дами и господа народни представители! Моето предложение е да се отложи гласуването за този текст по съображения, които и Вие споделихте по микрофона, госпожо председател, че систематично мястото му е след уточняване на правомощията. Не мо… |
| 19.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и шесто заседание | Да, благодаря за подсещането, свършвам... тогава да решим какво ще правим с окончателната редакция на този текст. Благодаря. |
| 19.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и шесто заседание | Уважаема госпожо председател, дами и господа народни представители! Формалното ми предложение е да се отложи гласуването на този текст и ще се обоснова защо. Мисля, че няма логика някак си да приемаме текст, с който се определя възнаграждение, преди да опреде… |
| 19.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и шесто заседание | Уважаема госпожо председател, дами и господа народни представители! Гласувах против предложения текст от комисията, тъй като по същество с него се постигна един резултат, който досега години наред се опитвахме да избегнем. Сега, ще се възстановят правата на с… |
| 19.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и шесто заседание | Уважаема госпожо председател, дами и господа народни представители! Накратко ще кажа един допълнителен мотив към предложението за отпадане. Първо, аз поддържам това, че текстът трябва да отпадне изцяло, въпреки че това не е възприето от комисията, но смятам, … |
| 19.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и шесто заседание | Госпожо председател, уважаеми дами и господа народни представители! Независимо, че част от това, което като предложение съм дал в комисията, е заложено в становището на комисията, аз изцяло поддържам това, което съм представил в срока преди второто четене. Та… |
| 19.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и шесто заседание | Уважаема госпожо председател, дами и господа народни представители! И в двете предложения, които бяха направени, има резон, а като трето аз поддържам и това, което съм представил на комисията. Няколко допълнителни съображения към това, което изложиха преди ме… |
| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | Уважаема госпожо председател, дами и господа народни представители! Използвам репликата, за да внеса едно допълнително уточнение относно разпоредбата на чл. 17, ал. 7 - за периодичната атестация. Изглежда господин Фидел Косев не ме е разбрал добре. Аз зададох… |
| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | Трябва да се разместят точките. |
| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | Уважаема госпожо председател, дами и господа народни представители! Моите предложения са в няколко насоки и ще се опитам да ги аргументирам. Първото ми предложение е в чл. 11, ал. 3 т. 3 да отпадне, тъй като ал. 2 вече предвижда възможността спортните клубове… |
| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | Приемам текста с корекцията. |
| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | Уважаема госпожо председател! Дами и господа народни представители! Моето предложение е за отпадане на т. 6 на чл. 8, която предвижда Комитетът за физическо възпитание и спорт да упражнява контрол по спазване на режима за ползване на спортните обекти и съоръж… |
| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | ... включва съвсем, съвсем различно нещо. Смятам, че една такава двусмислица дори би могла да се тълкува и по един съвсем превратен начин затова, защото с какво например спортът ще подобри дееспособността в юридическия смисъл на думата на едно лице? Ето защо … |
| 12.06.1996 | 37 НС | Сто Осемдесет и трето заседание | Уважаема госпожо председател, дами и господа народни представители! Моето предложение е да отпадне в чл. 2, ал. 1 "дееспособността", като текста остане със съдържание: "Чл. 2. Ал. 1. Целта на физическото възпитание и спорта е подобряване на здравето и физичес… |
| 22.05.1996 | 37 НС | Сто Седемдесет и пето заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа народни представители! Аз поддържам предложението си за отпадане на чл. 15. Първо, защото се противопоставям на възможността ръководителят на службата по чл. 13 да спира, да нарежда определени операции или сделки … |
| 22.05.1996 | 37 НС | Сто Седемдесет и пето заседание | Господин председател, аз и в двете реплики не намерих подкрепа на това, което е залегнало в текста. Какво ще е това съмнение за изпиране на пари? Това е за мене въпросът. Оттам изхождам, когато изложих пред вас становището си, че на тази основа вече може едва… |