| 17.11.2000 | 38 НС | Четиристотин Четиридесет и осмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Това е предложение, направено по Закона за приватизация. Има своята икономическа логика поради простата причина, че в предишните изменения на този закон ние направихме така, че извадихме от процеса на приватизац… |
| 06.04.2000 | 38 НС | Триста Седемдесет и четвърто заседание | Благодаря Ви, господин председател! Уважаеми дами и господа, колеги! Бих могъл достатъчно дълго време и твърде убедително да защитавам едно такова предложение. Мисля обаче, че не сега е времето и не тук е мястото да представя пред вас всички доводи, които в К… |
| 01.04.1999 | 38 НС | Двеста Четиридесет и шесто заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Пред вас са седем законопроекта за малкия и средния бизнес, отдавна чакани. Много е говорено по тях, по тяхното значение, по тяхната реална стойност за България, за българската икон… |
| 13.01.1999 | 38 НС | Двеста и Четиринадесето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги, наистина както каза колегата Ляков, едни от най-важните промени, които се правят в съществуващия закон, приет през 1995 г., това са промените по дейността и работата на инвестиционните посредници. Инвестиционнит… |
| 16.12.1998 | 38 НС | Тридесет и пето извънредно заседание | Уважаеми господин председател, правя процедурно предложение да бъдат гласувани само онези предложения от бюджета, които не противоречат на вече приетия чл. 1 от бюджета, тоест тези, които показват изменението на бюджета тогава, когато показваме откъде вземаме… |
| 20.05.1998 | 38 НС | Сто Тридесет и трето заседание | Тоест говоря за новото ръководство, което ние ще изберем и за което ще поемем съответната политическа, икономическа и социална отговорност, колега, така както подобава на една силна политическа управляваща партия в момента, а не индиректно - чрез подставени л… |
| 20.05.1998 | 38 НС | Сто Тридесет и трето заседание | Уважаеми колега, аз имам чувството, че Вие ме репликирате от гледна точка на своя собствен опит в ръководството на статистиката. Аз твърдя, че статистиката, насочвайки своите много положителни усилия в неправилна посока, би могла да създаде такава база данни,… |
| 20.05.1998 | 38 НС | Сто Тридесет и трето заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми дами и господа колеги народни представители! Много трудно е в тази зала за хора, които не са "чисти статистици", да дават оценки и да правят анализ на работата на един професионален колектив, който по мое дълбоко убежд… |
| 04.12.1997 | 38 НС | Седемдесет и седмо заседание | Съгласен съм с това, което е прието от комисията. |