| 11.09.2013 | 42 НС | Тридесет и четвърто заседание | Госпожо председателстващ, колеги, няма да влизам в обяснителен режим. Явно някои от колегите от ГЕРБ не искат да ме разберат. Помолих наистина, ако има желание, хора от бизнеса да се изкажат – нямаше такива. Господин Цветанов, знаете, че по българското законо… |
| 11.09.2013 | 42 НС | Тридесет и четвърто заседание | Господин Николов, обвинението само по себе си не значи нищо. И господин Цветанов има обвинение, доколкото знам. |
| 11.09.2013 | 42 НС | Тридесет и четвърто заседание | Да, обвиняем съм. |
| 11.09.2013 | 42 НС | Тридесет и четвърто заседание | Всеки си интерпретира нещата, както си иска. |
| 11.09.2013 | 42 НС | Тридесет и четвърто заседание | Това ти така си си го решил. |
| 11.09.2013 | 42 НС | Тридесет и четвърто заседание | В „Люлин” живея, господин Велчев. Ако не знаете, да Ви кажа. Вече няма нищо и по кофите, господа от ГЕРБ. (Реплики: „Е-е-е!” от ГЕРБ.) Да, това е истината – и по кофите няма нищо.(Реплики от ГЕРБ. Ръкопляскания от КБ и ДПС.) |
| 11.09.2013 | 42 НС | Тридесет и четвърто заседание | Госпожо председател, колеги! Господин Николов, съжалявам, че сте се подразнили от моето изказване, но аз бях длъжен да Ви кажа истината в очите. Помолих, ако има колеги бизнесмени с достойнство, да излязат и да потвърдят това, което казвам. Нямам нищо против … |
| 11.09.2013 | 42 НС | Тридесет и четвърто заседание | Госпожо председателстваща, колеги! Явно някой трябва да застане тук, на трибуната, и да каже нещата с истинските им имена. Обръщам се най-вече към колегите от ГЕРБ. И към Вас, господин Радев – не Ви познавам лично, виждате ми се читав, интелигентен човек, но … |