| 08.11.2007 | 40 НС | Триста и второ заседание | Уважаеми господин председател, искам да изразя моето отношение към предложението на колегите Димитър Абаджиев, Елеонора Николова и Мария Капон във връзка с ежемесечното отчитане на консумираната топлинна енергия. Мисля, че този въпрос така както е поставен, п… |
| 04.10.2007 | 40 НС | Двеста Деветдесет и първо заседание | Уважаема госпожо председател, искам да внеса една корекция. Договорът за финансиране е подписан през 2002 г., а не през 2007 г. Искам да внеса още малко разяснение по този въпрос. Същността на проекта е рехабилитация на съществуващата електропреносна мрежа и … |
| 31.05.2007 | 40 НС | Двеста Петдесет и пето заседание | Уважаеми господин председател, мисля, че това, което колегата Иванов предлага, е записано в т. 3 на чл. 2 – “диверсификация на енергийните доставки”. Какво означава това? Осмисляне на нещата и толкова. Всичко друго, което Вие говорите, е абсолютно ненужно. |
| 25.01.2007 | 40 НС | Двеста и девето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Много неща по закона вече станаха ясни и от изказванията на колегите. Аз хванах една дума на колежките Калканова и Любчева – „пожелателен” характер. Действително в закона повечето от членовете са написани така, … |
| 07.12.2006 | 40 НС | Сто Деветдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! С влизането в сила на Закона за енергийната ефективност през м. март 2004 г. и впоследствие на подзаконовите нормативни документи през 2005 г., в България беше създадена институционална основа с една модерна юри… |
| 07.12.2006 | 40 НС | Сто Деветдесет и седмо заседание | Господин председател, във връзка с обсъждането на този законопроект, моля да бъдат допуснати в пленарната зала господин Лъчезар Борисов – заместник-министър на икономиката и енергетиката, госпожа Костадинка Тодорова и госпожа Мария Йовчева от Министерството н… |
| 07.12.2006 | 40 НС | Сто Деветдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! "ДОКЛАД относно Законопроект за изменение и допълнение на Закона за енергийната ефективност, № 602-01-102, внесен от Министерския съвет на 22.11.2006 г. На свое редовно заседание, проведено на 29.11.2006 г., Ком… |
| 24.08.2006 | 40 НС | Сто Петдесет и осмо заседание | Оттеглям го. |
| 15.06.2006 | 40 НС | Сто и Двадесет и осмо заседание | “СТАНОВИЩЕ на Комисията по политика при бедствия и аварии относно Законопроект № 602-02-24 за ратифициране на Споразумението между Република България и Европейския съюз, установяващо рамка за участието на Република България в операциите на Европейския съюз за… |
| 08.06.2006 | 40 НС | Сто Двадесет и пето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги народни представители! Може би обсъждаме един от най-болните въпроси на нашето общество, особено ако погледнем на нещата във финансов изглед, защото всички ние плащаме за електроенергия, плащаме за отопление по е… |
| 08.02.2006 | 40 НС | Седемдесет и девето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Когато разглеждахме този въпрос в комисията, мисля, че на въпросите, които постави господин Иванов, беше отговорено. Аз ще се спра само на един въпрос. Както беше съобщено там, бюджетът на енергийната общност е … |