| 09.03.2012 | 41 НС | Триста Двадесет и седмо заседание | Това сме го чували. |
| 25.07.2011 | 41 НС | Седемнадесето извънредно заседание | Първо, за „Империал”. Да, това е една групировка, която беше създадена в зората на демокрацията от присъстващите отляво и отдясно. Тази групировка и досега е с първото разкрито поръчково убийство и не е изнесена присъда. Не виждам каква е изобщо моята връзка … |
| 25.07.2011 | 41 НС | Седемнадесето извънредно заседание | Благодаря Ви. Извинявайте. Надявам се, ме разбрахте. |
| 25.07.2011 | 41 НС | Седемнадесето извънредно заседание | Благодаря ви. Исках да кажа само едно допълнение – за морала, господа отляво и отдясно. Моля ви, с какви очи ще излезете пред вашите избиратели, ако утре, вслушвайки се в лудия бомбаджия, пострада някой човек, как ще го погледнете в очите? Има ли здравомислещ… |
| 25.07.2011 | 41 НС | Седемнадесето извънредно заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми господа министри, колеги! Да, господин Петков, към Вас бих се обърнал, бих се обърнал и към преждеговорившия. Ще се обърна като един обикновен човек, народен представител. Бих Ви помолил за такъв експеримент: всичко това… |
| 20.07.2011 | 41 НС | Двеста Петдесет и седмо заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Уважаема госпожо Манолова, аз не разбирам защо Вие продължавате, неслучайно се обръщам към Вас, защото когато и за каквото стане дума, Вие излизате тук на тази трибуна и демагогствате! Не разбирате ли, че Вашето … |
| 22.06.2011 | 41 НС | Двеста Четиридесет и пето заседание | Да ви бъдем арбитри ли?! |
| 01.04.2011 | 41 НС | Двеста и Шестнадесето заседание | Вие ходили ли сте в този край? Как може да говорите нещо, което не знаете? Вие не сте идвали в този край. Гледайте в камерите, за да Ви видят, че хората там не Ви познават. |
| 17.02.2011 | 41 НС | Двестотно заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Толкова дълго стоя в парламента и досега не мога да свикна с това, че ние от ГЕРБ даваме едно конструктивно предложение – нещо съвсем практично, което може да се реши с „да” и „не”, а тук слушаме господата, които… |
| 02.02.2011 | 41 НС | Сто Деветдесет и трето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги, уважаеми господин Шарков! Преди това, първо, бих искал да се обърна към проф. Пантев с моето най-голямо уважение. Господин Пантев, аз съм започнал от нулата. От близо десет години давам храна на 240 човека и изоб… |
| 23.07.2010 | 41 НС | Сто Тридесет и трето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Искам да се обърна към вас не като депутат, не като политик, а като обикновен човек, ловец. Пред мен се е случвало такова нещо, което не бих искал да разказвам, не бих искал да описвам, не е това мястото от невеж… |
| 22.07.2010 | 41 НС | Сто Тридесет и второ заседание | Благодаря. И тъй като имаше много голям шум в залата, не разбрах за колегата отляво – колегата, секретар или секретарка го нарекоха, не разбрах много добре. Искам да му припомня нещо. Не знам дали е учил в Сорбоната. Не знам преди това къде е учил в България,… |
| 22.07.2010 | 41 НС | Сто Тридесет и второ заседание | Уважаеми господин председателстващ, уважаеми колеги! Вземам думата от името на работодател. Точките в закона и параграфа не бих могъл да ви ги цитирам. Мога да се изкажа като човек, който е подписвал заповеди за отпуски, който е подписвал споразумения за извъ… |
| 20.05.2010 | 41 НС | Сто и пето заседание | Уважаеми господин председателстващ, уважаеми колеги, ще бъда съвсем кратък, защото докладът на комисията не беше толкова дълъг, обаче се изнесоха толкова много числа, които понякога, когато съм в залата и аз не ги слушам. Искам да Ви кажа с няколко думи как п… |
| 20.05.2010 | 41 НС | Сто и пето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! „ДОКЛАД относно Доклад за дейността на Комисията за установяване на имущество, придобито от престъпна дейност за периода януари – декември 2009 г. Комисията за борба с корупцията и конфликт на интереси и парламен… |
| 22.04.2010 | 41 НС | Деветдесет и пето заседание | Колеги, кажете ми има ли някой здравомислещ човек, който да е съгласен, че това не е вмешателство на колегите отляво? Те се опитват да се качат на нашата кола, без да са заслужили това, и се опитват да кадруват в ГЕРБ. Кой ги пита? Кой ги моли за това нещо? Щ… |
| 22.04.2010 | 41 НС | Деветдесет и пето заседание | Госпожо Манолова, искам да Ви убедя, че точно за това са ме изпратили избирателите – да не разрешавам такова словоблудстване, такова празнодумство и губене на времето на народните представители. Изключително съм задължен да вдигнем на друго ниво... (Реплика о… |
| 22.04.2010 | 41 НС | Деветдесет и пето заседание | Призив, добре – не процедура. Колеги, бяхме въвлечени наистина в един изключително неприятен дебат, който с нищо не ни помага. Сега разбрах защо Народното събрание не се ползва с добро име. Аз чух толкова различни тези от колегите вляво, които си противоречат… |
| 22.04.2010 | 41 НС | Деветдесет и пето заседание | Уважаема госпожо председателстващ, уважаеми колеги! По-скоро искам да направя процедура за прекратяване на разискванията и за преминаване към гласуване. (Ръкопляскания от ГЕРБ.) |
| 23.09.2009 | 41 НС | Осемнадесето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Господин Местан, бих искал да Ви кажа, че ние също живеем в България. С цялото ми уважение към Вашето ораторско майсторство, аз ще бъда съвсем кратък, за да не губя времето на уважаемите колеги. Искам да Ви дам е… |