Николай Димитров Налбантов
Изказвания в стенограми
← Обратно към основния профил
| Дата | НС | Заседание | Откъс |
|---|
| 18.10.1996 | 37 НС | Двеста Двадесет и второ заседание | Благодаря Ви, господин министър. Този отговор ме удовлетворява и от това, което казахте, съм склонен да мисля, че през тази зима няма да имаме особени затруднения в снабдяването с електроенергия. Благодаря. |
| 18.10.1996 | 37 НС | Двеста Двадесет и второ заседание | Благодаря Ви, господин министър, за това, че Вие дадохте изчерпателна информация за състоянието на енергийната система и готовността й за есенно-зимния период. От това, което казахте, аз останах с впечатление, че вие не гарантирате непрекъснато електроснабдяв… |
| 18.10.1996 | 37 НС | Двеста Двадесет и второ заседание | Благодаря ви, господин председател. Уважаеми колеги! Уважаеми господин министър! Предстои ни един пореден есенно-зимен период за енергийната система. Този период е в една изключително тежка финансово-икономическа ситуация за страната. Такава е ситуацията и за… |
| 11.09.1996 | 37 НС | Двеста и шесто заседание | Господин Ганев, Вие правилно отбелязахте, че понятието "мероприятие" беше използвано и в текстовете на закона, приет в Тридесет и шестото Народно събрание. Но не се използва тогава в ал. 7 на чл. 10, когато се отнася за земите в строителни граници. Земите в с… |
| 04.04.1996 | 37 НС | Сто и Шестдесето заседание | Господин Рашков, аз искам да Ви помоля да направите разлика между реални граници въобще и стари реални граници. И моля Ви, престанете да спекулирате с тези понятия. Във варианта на закона, който прие мнозинството на Съюза на демократичните сили, много ясно са… |
| 07.02.1996 | 37 НС | Сто Тридесет и пето заседание | Благодаря ви, госпожо председател. Аз мисля, че вчера достатъчно подробно изложих аргументите по моето предложение за увеличаване общата субсидия на община Асеновград. Сега искам само да напомня основния ми аргумент, а това е, че така предложеният размер на с… |
| 06.02.1996 | 37 НС | Двадесет и първо извънредно заседание | Уважаеми господин председателю, дами и господа народни представители! Моето предложение по чл. 7, ал. 1 е за увеличаване предложената субсидия за община Асеновград със 17 млн. и тези 17 млн. да бъдат като приход по чл. 1, ал. 1, ред 1.1.2 от "Данъчни приходи … |
Показани са първите 7 записа.