| 22.01.2015 | 43 НС | Двадесет и девето заседание | Също така искам да направите разлика, което вече беше отбелязано, за разликата между член и филиал на организация. Благодаря за вниманието. |
| 22.01.2015 | 43 НС | Двадесет и девето заседание | Разбирам искреното Ви желание да не чуете друго мнение и също така...(Смях и весело оживление.) |
| 22.01.2015 | 43 НС | Двадесет и девето заседание | Със запазени места няма никъде. Има в една или две сметни палати една форма, когато по определени видове одити, но искам да подчертая: със строго разписана процедура по определени видове одити могат да бъдат включвани определени лица, но не в управлението на … |
| 22.01.2015 | 43 НС | Двадесет и девето заседание | Благодаря, господин Председател. Благодаря, дами и господа! Тук се казаха много думи и много твърдения се изнесоха. По въпроса за подкрепянето на думите и твърденията с доказателства не сме направили крачка в тази посока. Лично аз, като сериозен професионалис… |
| 22.01.2015 | 43 НС | Двадесет и девето заседание | Дами и господа народни представители, уважаеми господин Председател, уважаема госпожо Стоянова! Благодаря, че ми дадохте възможност да се изкажа по този закон. Специално по въпроси за одити на търговските дружества. Всички видове одити, които извършва Сметнат… |
| 30.04.2014 | 42 НС | Сто и Петнадесето заседание | „Заклевам се в името на Република България да спазвам Конституцията и законите на страната, да работя за осъществяването на поверените на Сметната палата функции, като се ръководя от принципите на независимост, обективност и добросъвестност при изпълнението н… |
| 30.04.2014 | 42 НС | Сто и Петнадесето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми дами и господа народни представители! Ще отговоря на въпросите по реда на задаването. Споделям мнението на господин Вучков по отношение на регистъра, а и не само на регистъра, а по отношение на дейността по Закона за пол… |
| 30.04.2014 | 42 НС | Сто и Петнадесето заседание | Благодаря. Уважаема госпожо председателстваща, уважаеми дами и господа народни представители! На първо място, бих искала да благодаря за доверието, което ми се оказа с номинацията ми за председател на Сметната палта. Отчитам голямата отговорност, която поемам… |
| 28.05.2009 | 40 НС | Петстотно заседание | „Заклевам се в името на Република България да спазвам Конституцията и законите на страната, да работя за осъществяването на поверените на Сметната палата функции, като се ръководя от принципите за независимост, обективност и добросъвестност при изпълнението н… |