| 20.09.2012 | 41 НС | Триста Осемдесет и седмо заседание | Това, че господин Ян Бибиян иска да стане председател. Мога да го направя, нали? Защото тук явно всяка къртица иска да стане агроном. Благодаря Ви. (Единични ръкопляскания.) |
| 20.09.2012 | 41 НС | Триста Осемдесет и седмо заседание | Добре, допълвам. Може ли да допълня? |
| 20.09.2012 | 41 НС | Триста Осемдесет и седмо заседание | Процедура за издигането на господин Яне Янев. |
| 20.09.2012 | 41 НС | Триста Осемдесет и седмо заседание | Да. |
| 20.09.2012 | 41 НС | Триста Осемдесет и седмо заседание | Аз подкрепям предложението, което направи колегата – да подкрепим господин Янев, тъй като той има много качества. Това е един титан на честност и който се е опрял до него е подвел, излъгал или прелъстил по някакъв начин. |
| 29.03.2012 | 41 НС | Триста Тридесет и пето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Аз ще гласувам „против” решението на правителството, поради факта, както основателно чухме всички колеги, че „Белене” е необходимо, може би не в момента, но в един по-късен етап, ще бъде едно необходимо зло. Бълг… |
| 28.03.2012 | 41 НС | Триста Тридесет и четвърто заседание | Господин председател, уважаеми колеги! Материята, която разглеждаме, е изключително сериозна и всяка добавена в него дума има сериозни последствия. Редакциите на каквито и да е текстове в Гражданския процесуален кодекс трябва да стават след внимателен юридиче… |
| 01.02.2012 | 41 НС | Триста и Десето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Колеги от ГЕРБ, слушам внимателно аргументите и дебатите, които се водят в пленарната зала, и стигнах до заключението, че Вие искате тази комисия да бъде честна, прозрачна, да излезе със становище какво точно е с… |
| 09.11.2011 | 41 НС | Двеста Осемдесет и второ заседание | Какви слухове? |
| 09.11.2011 | 41 НС | Двеста Осемдесет и второ заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Искам прегласуване. Аз казах, че не искам да съм в тази комисия, защото няма да се чувствам пълноценен и ползотворен. Това е все едно да пратите госпожа Фидосова в Комисия по образованието, науката и въпросите на… |
| 09.11.2011 | 41 НС | Двеста Осемдесет и второ заседание | Прегласуване! |
| 09.11.2011 | 41 НС | Двеста Осемдесет и второ заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Аз категорично отказвам да участвам в тази комисия, поради простия факт, че по-рано съм бил в две коренно различни комисии. Едната беше Комисията по вътрешна сигурност и обществен ред, а другата беше Комисията по… |
| 09.11.2011 | 41 НС | Двеста Осемдесет и второ заседание | По чл. 67 от Конституцията – не знам кой какво е чел, всеки един народен представители е длъжен да участва в комисия. Така че хванете и прочетете Вие, а не ми говорете, че аз не съм я чел. Благодаря ви. |
| 09.11.2011 | 41 НС | Двеста Осемдесет и второ заседание | Жалко, че трябва да падам на Вашето ниво, но няколко пъти тук споменавате „уродливост”. Единственото уродливо нещо в този парламент това сте Вие, за съжаление. |
| 09.11.2011 | 41 НС | Двеста Осемдесет и второ заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Госпожо Цачева, обръщам се лично към Вас, простичко да ми обясните въпроса: защо се вземат четири места от независимите и две от ГЕРБ, за да се дадат общо шест на независимите, а от „Атака” не се взема нито от ед… |
| 09.11.2011 | 41 НС | Двеста Осемдесет и второ заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Искам прегласуване. В момента това, което се прави, е следното. От РЗС се вземат двама човека, намаляват се комисиите с двама човека, за да се дадат на другите независими. От ГЕРБ по същия начин се вземат още два… |
| 27.07.2011 | 41 НС | Двеста и Шестдесето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Правя предложение за обратно становище – да продължим, поради факта, че осем месеца, откакто напуснах Парламентарната група на „Атака” аз не съм в комисия. Има колеги от четири-пет месеца, от три месеца и смятам,… |
| 29.06.2011 | 41 НС | Двеста Четиридесет и осмо заседание | Уважаеми господин председателстващ, колеги! Всеки ден в партийния вестник „Атака” излизат купища лъжи и мръсотии по линия на ГЕРБ и на всички парламентарни групи. Излиза тук господин Чуколов да моли ГЕРБ да подкрепят. Жалки сте, господин Чуколов! Добре, че хо… |
| 22.06.2011 | 41 НС | Двеста Четиридесет и пето заседание | След почти две години в „Атака” напуснах точно за това, защото нищо от това, което обещавахме и по Програмата на „Атака”, не направихме! Нищо! (Реплики от залата.) Тъй като оттук идва разочарованието, а не идва от това, че ми е хрумнало и ми е кеф една сутрин… |
| 22.06.2011 | 41 НС | Двеста Четиридесет и пето заседание | Обръщам се към бившите си колеги от „Атака” – имайте предвид, че тази мръсотия, която в момента се излива върху мен, рано или късно ще се излее и върху вас. Няма да ви подмине, ако решите да станете наистина принципни и независими! (Реплика от народния предст… |
| 22.06.2011 | 41 НС | Двеста Четиридесет и пето заседание | Не съм зависим от никого. |
| 22.06.2011 | 41 НС | Двеста Четиридесет и пето заседание | Нагледах се за две години как субсидията се харчи за лични нужди! Нагледах се! Нито съм я пипал, нито я пипам. Но, приятелю Волен, явно това те боли – че и ти няма да я видиш! Докато бях в „Атака”, да, бях зависим – да нося черни фланелки, да ходя в Батак, тр… |
| 22.06.2011 | 41 НС | Двеста Четиридесет и пето заседание | Нищо не съм получил! Да го чуе целият български народ, и вие! Нищо не съм получил! Нищо не съм получил като пари и го заявявам! |
| 22.06.2011 | 41 НС | Двеста Четиридесет и пето заседание | Уважаема госпожо председател, колеги! Чувствам се като ябълката на раздора, защото всичко тръгна с намесата на моето име. Но аз искам да питам за някои неща. Волене, теб кое те боли: за мен, че напуснах групата, или за това, че не получаваш парите – да си ги … |
| 08.04.2011 | 41 НС | Двеста и Деветнадесето заседание | Уважаеми господин председател, уважаема госпожо Попова! Задавам въпроса, защото според мен това е практика при Вас – да се пилеят по този начин пари. Аз не можах да разбера следното: има предложена цена от 6 евро на кв. м за чиста използваема площ. Вие отиват… |
| 08.04.2011 | 41 НС | Двеста и Деветнадесето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги, уважаема госпожо министър! Факт е, че страната ни е в условия на тежка финансова криза и налага изключително пестеливо изразходване на бюджетните средства. На фона на твърденията, че средствата на министерствата… |
| 26.02.2010 | 41 НС | Седемдесет и седмо заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми господин министър, колеги! Въпросът към Вас, господин министър, е: каква ще бъде по-различната концепция на проекта „АЕЦ – Белене” спрямо предишното правителство? Благодаря ви. |