| 02.10.2013 | 42 НС | Четиридесет и първо заседание | Аз говоря с медицински термини! |
| 02.10.2013 | 42 НС | Четиридесет и първо заседание | Диарията си е болест! (Шум и реплики.) |
| 02.10.2013 | 42 НС | Четиридесет и първо заседание | Госпожо председател, господа и госпожи народни представители! Госпожо Узунова, толкова патос във Вашето изказване звучеше, че просто човек не може да не си представи лявото, което е заседнало дълбоко в гърдите Ви. (Оживление и смях в КБ.) Аз смятам, че генети… |
| 02.08.2013 | 42 НС | Тридесет и първо заседание | Браво! Изпълни задачата!... |
| 01.08.2013 | 42 НС | Тридесето заседание | Благодаря, госпожо председател. Уважаеми колеги, дайте по-сериозно! Знам, че някои са по гладни от мен, но дайте да гласуваме сериозно, да изкараме наистина този закон като хората. Предлагам прегласуване. Благодаря. |
| 04.07.2013 | 42 НС | Деветнадесето заседание | Свършвам. Вие не знаете, че липсват апарати в болниците и те обслужват болните с ниско качество на лечебна помощ. В крайна сметка, пасивната Ви позиция за това, че не направихте нищо – и Вие, и предишните ръководители, да върнете тези откраднати, от един писк… |
| 04.07.2013 | 42 НС | Деветнадесето заседание | Благодаря, господин председател. Колежки и колеги, днес станахме свидетели на една печална дискусия, за един печален край на едни печални действия, на печални управляващи, предизвикали големия трус в здравната ни система. Казано е: „Не съди, за да не бъдеш съ… |
| 03.07.2013 | 42 НС | Осемнадесето заседание | Благодаря Ви, господин председател. Колежки и колеги! Благодаря Ви, господин Лаков. Аз наистина леко съм пострадал във времето, в което съм получавал информацията. Благодаря на Вас и на тези, които го правят в момента. Адмирирам такъв тип действия. Що се отна… |
| 03.07.2013 | 42 НС | Осемнадесето заседание | Благодаря Ви, господин председател. Уважаеми колеги, това, което чуваме тук, би трябвало да стане тема за някакъв страхотен роман за това как административният произвол в няколко служби в България, на чиято основа се крепи сигурността на държавата, е създал п… |
| 31.05.2013 | 42 НС | Шесто заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми господин министър, уважаеми господин вицепремиер, уважаеми колежки и колеги народни представители! Смятам, че днешната дискусия е под нивото на средно интелигентния българин. Смятам, че не е нужно да се обяснява на всеки… |
| 31.05.2013 | 42 НС | Шесто заседание | Ваш човек се изказва, слушайте го! |
| 23.05.2013 | 42 НС | Трето заседание | Директорите долу правят това. |
| 23.05.2013 | 42 НС | Трето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми господин министър, уважаеми д-р Цеков, уважаеми колежки и колеги! Дискусията, която се води тук, е доста напоителна и доста спокойна, но не е така със сектора, който стана причина днес да говорим и разсъждаваме по тежкит… |
| 23.05.2013 | 42 НС | Трето заседание | Кога я заварихте? |
| 22.05.2013 | 42 НС | Второ заседание | Естествено, тези, които са застраховани, са мошеници! |
| 22.05.2013 | 42 НС | Второ заседание | Което пак е за затвор! |
| 23.03.2001 | 38 НС | Четиристотин Деветдесет и пето заседание | Благодаря Ви, господин председател! Уважаеми колежки и колеги, уважаеми господин заместник министър-председател, благодаря Ви за това, което говорихте - нещо подобно на лекция, но аз съм университетски преподавател и много трудно слушам лекции, които са неясн… |
| 23.03.2001 | 38 НС | Четиристотин Деветдесет и пето заседание | Той не го предлага днес, господин Жотев. Той го предлага много по-рано. |
| 23.03.2001 | 38 НС | Четиристотин Деветдесет и пето заседание | Защо? |
| 23.03.2001 | 38 НС | Четиристотин Деветдесет и пето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми господин заместник министър-председател, уважаеми колежки и колеги! Моят въпрос касае изпълнението на договора за приватизационна продажба на 2680 дяла в размер на 60 на сто от капитала на "Мизия" - Консервен завод, гра… |
| 02.03.2001 | 38 НС | Четиристотин Осемдесет и шесто заседание | Значи нищо няма да стане. |
| 02.03.2001 | 38 НС | Четиристотин Осемдесет и шесто заседание | Уважаеми господин заместник министър-председател, това, което казвате, отговаря на истината и аз не мога да не се съглася с него. Но още веднъж потвърждава тезата, че министерството, което ръководите, а и администрацията на министерството е достатъчно обгърна… |
| 02.03.2001 | 38 НС | Четиристотин Осемдесет и шесто заседание | Благодаря Ви, господин председателю. Уважаеми господин председател, уважаеми господин заместник министър-председател, уважаеми колежки и колеги! Моят въпрос касае приватизацията на предприятие "Булгарплод" ЕООД - град Пещера. Уважаеми господин министър, "Булг… |
| 13.12.2000 | 38 НС | Четиристотин Петдесет и девето заседание | Ще се возя в твоята кола. |
| 07.12.2000 | 38 НС | Четиристотин Петдесет и седмо заседание | Благодаря, уважаеми господин председател. Уважаеми колежки и колеги, този закон, който се предлага днес, е смятам закон, който е предизвикан от спешната нужда да се реши един проблем, който в сегашния Закон за здравното осигуряване изглежда неразрешим от пръв… |
| 15.11.2000 | 38 НС | Четиристотин Четиридесет и седмо заседание | Само някой да ме докосне! |
| 15.11.2000 | 38 НС | Четиристотин Четиридесет и седмо заседание | Мошеник! |
| 15.11.2000 | 38 НС | Четиристотин Четиридесет и седмо заседание | И ти ще слезеш оттам! |
| 15.11.2000 | 38 НС | Четиристотин Четиридесет и седмо заседание | С пепел си посипи главата, защото ти си най-големият мошеник в България! |
| 15.11.2000 | 38 НС | Четиристотин Четиридесет и седмо заседание | Ти си най-големият мошеник! |
| 15.11.2000 | 38 НС | Четиристотин Четиридесет и седмо заседание | Мошеник! Ти си изхарчил много повече пари! Изхарчил си пари за 10 души! |
| 15.11.2000 | 38 НС | Четиристотин Четиридесет и седмо заседание | Не можете да ме гоните! |
| 15.11.2000 | 38 НС | Четиристотин Четиридесет и седмо заседание | Ти мълчи! |
| 15.11.2000 | 38 НС | Четиристотин Четиридесет и седмо заседание | А ти за един ден си изхарчил пари за десет души! |
| 26.10.2000 | 38 НС | Четиристотин Тридест и девето заседание | Държавна сигурност ги е изпратила там. Ти не знаеш. Провери го и ще видиш. (Смях и оживление в блока на ДЛ.) |
| 25.10.2000 | 38 НС | Четиристотин Тридесет и осмо заседание | Благодаря, господин председател. Уважаеми колежки и колеги! За пети пореден път се прави предложение за създаване на временна комисия за проучване на финансирането и изразходването на средствата на фондация "Бъдеще за България". Публичната дейност на фондация… |
| 19.10.2000 | 38 НС | Четиристотин Тридесет и шесто заседание | Кой прави предложението? |
| 12.10.2000 | 38 НС | Четиристотин Тридесет и трето заседание | Аз си тръгнах преди да ме отстраниш. Много важно! |
| 02.06.2000 | 38 НС | Триста Деветдесет и четвърто заседание | Боже! Боже! |
| 26.05.2000 | 38 НС | Триста Деветдесет и първо заседание | Благодаря, господин председател. Уважаеми колежки и колеги! Господин министър, това, което казвате, е истина и аз отблизо следя проблемите, които непрекъснато текат в с. Славовица, не само защото съм депутат оттам, но защото наистина Славовица се превръща в б… |
| 26.05.2000 | 38 НС | Триста Деветдесет и първо заседание | Благодаря, господин председател. Уважаеми господин министър, уважаеми колежки и колеги! Наистина моят въпрос е доста дълъг. Уважаемият председател го прочете. И затова ми позволете веднага да се обърна към Вас, господин министър, с това, че случаят Славовица … |
| 16.05.2000 | 38 НС | Шестдесет и четвърто извънредно заседание | И, ако обичаш - по-малко от половин час! |
| 12.05.2000 | 38 НС | Триста Осемдесет и шесто заседание | Благодаря, господин председателю. Аз и преди това казах, че съм доволен отчасти от отговора, който ми дава министърът, и смятам, че той ще продължи така принципно да ръководи и да се интересува от това какво става в районните центрове по здравеопазване, които… |
| 12.05.2000 | 38 НС | Триста Осемдесет и шесто заседание | Благодаря Ви, господин председател. Уважаеми колежки и колеги! Благодаря, господин министър, наистина това, с което завършихте, отчасти ме удовлетворява като човек, който е бил във високите етажи на администрацията на здравеопазването, да се съглася с Вас, че… |
| 12.05.2000 | 38 НС | Триста Осемдесет и шесто заседание | Благодаря, господин председател. Уважаеми господин министър, уважаеми колежки и колеги! Въпросът, който задавам, дълго време, не по вина сигурно и на министъра, не по вина на някого от нас тук, вече три месеца се мотае в контрола, а хората, които работят в "А… |
| 12.05.2000 | 38 НС | Триста Осемдесет и шесто заседание | Благодаря ви, господин председател! Уважаеми господин министър, уважаеми колежки и колеги! Аз смятам, че всички тук останахме доволни от отговора, който даде министърът, но смятам, че трябва да се кажат някои неща, които не бива да се премълчават, защото Вие … |
| 30.03.2000 | 38 НС | Триста Седемдесет и първо заседание | Защо говорите глупости! |
| 29.03.2000 | 38 НС | Триста и Седемдесето заседание | Това не е престъпление, което ще разглежда тази комисия. Затова смятам, че това не е обект на комисията "Антимафия", нейната дейност не е точно това да разглежда. Благодаря ви. |
| 29.03.2000 | 38 НС | Триста и Седемдесето заседание | Благодаря Ви, господин председател! Моята процедура е да се подложи на прегласуване... (Реплика от СДС.) Знам, че е същото, колега, но тук миналия път господин Цонев стана и изрази добро мнение според мен, че вие подготвяте такава комисия, затова предлагам да… |
| 29.03.2000 | 38 НС | Триста и Седемдесето заседание | Благодаря, господин председателю. Моето предложение, както и Вие казахте, е на основание чл. 39, ал. 3 от нашия правилник, за това да бъде включен като точка в дневния ред проектът за решение за избиране на временна комисия за проучване целесъобразността на и… |