| 18.11.1997 | 38 НС | Единадесето извънредно заседание | Уважаеми господин председател, колеги! Аз мисля, че ние неправилно формулираме днешната дискусия, тъй като през цялото време се казва: отхвърлян, гласуван с толкова гласа, с толкова приет, а аз мисля, че ние гледахме само частта, касаеща Националния съвет за … |
| 14.11.1997 | 38 НС | Шестдесет и девето заседание | Няма какво да бъда учуден, тъй като беше видно, че миналия петък, когато аз имах питане, господин Бакърджиев държа този тон и има това поведение. Виждам, че господин Върбанов е един негов достоен следовател. Дано след няколко месеца да може да каже, че наисти… |
| 14.11.1997 | 38 НС | Шестдесет и девето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми господа министри, колеги! Уважаеми господин Върбанов, проблемът с изхранването на населението на страната вълнува целия народ. Тъй като на 20.10.1997 г. изтече оптималният агротехнически срок за приключване на есенната … |
| 07.11.1997 | 38 НС | Шестдесет и шесто заседание | Възмутен съм от арогантното поведение на господин Бакърджиев. Аз не съм обрал никого, а господин Бакърджиев е правил с мен срещички под банка "Славяни", за да моли да помагам на тяхната фондация. Господин Бакърджиев, не бива да имате къса памет. (Ръкопляскани… |
| 07.11.1997 | 38 НС | Шестдесет и шесто заседание | Аз мисля, че няма какви въпроси да задавам, тъй като господин Бакърджиев дойде, за да ми каже, че той ми провежда на мен и на колегите ми неделно училище, или че не иска да провежда такова. Той не е дал отговор на моето питане, първо, и, второ, мисля, че аз н… |
| 07.11.1997 | 38 НС | Шестдесет и шесто заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми господа министри, колеги! Пуническата война, обявена на частниците и "Газпром" е в разгара си. Не са много ясни само юридическите основания и логиката изпълнителната власт да диктува на търговските дружества кого да при… |
| 22.10.1997 | 38 НС | Петдесет и осмо заседание | Съжалявам тези хора, че не са достойни и че лъжем отново този български народ. Не бива да го лъжем, хора! Не бива да лъжем, че сме тук и че се борим за някаква измислена правда. Двайсет и пет души в тази държава! Смешно! Смешно и обидно! Двайсет и пет! Двайсе… |
| 22.10.1997 | 38 НС | Петдесет и осмо заседание | Аз искам да ви кажа следното: срамувам се днес, че съм тук, срамувам се, че ние омерзяваме тази сграда и разиграваме този фарс, този цирк. Щом такива като мен са агентите, жалко и на държавицата. (Ръкопляскания от левицата.) Много добре знаем, нека да не се п… |
| 22.10.1997 | 38 НС | Петдесет и осмо заседание | Уважаеми господин председател, дами и господа, колеги! Жалко за държавната ни сигурност, ако е имала такива доносници и сътрудници като мен, един човек, който на 19 години е бил принуден да напише една декларация. И на моя въпрос към господин министър Бонев п… |