| 12.09.2013 | 42 НС | Тридесет и пето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Ще се изкажа съвсем кратко, защото очевидно, че с тези мои изказвания предизвиквам повече допълнителни реакции, отколкото приключване на започналия тук дебат. Приемам това, което ка… |
| 12.09.2013 | 42 НС | Тридесет и пето заседание | Уважаеми господин председателстващ, уважаеми дами и господа народни представители! Благодаря за възможността да отговоря на изказванията, фактически на това на господин Захариев, на когото също благодаря за пространното изказване. Няма съмнение, че то беше из… |
| 11.07.2012 | 41 НС | Триста Седемдесет и трето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Вземам думата този път не за да се противопоставя на това, което господин Методиев каза, или пък да търся някакви извинения за ситуацията, а по-скоро да потвърдя, че и аз имам възгл… |
| 11.07.2012 | 41 НС | Триста Седемдесет и трето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа, аз съм свикнал през годините Съветът за електронни медии или медиите да бъдат обсъждани в политическа риторика и това е нормално, с оглед парламента. Но тъкмо в парламента са определени правомощията на С… |
| 12.01.2012 | 41 НС | Триста и второ заседание | Благодаря, уважаеми господин председател. Уважаеми дами и господа народни представители, благодаря Ви за възможността през тази година да се изправя и да отговоря на Ваши въпроси, ако има такива, защото отчетът беше представен в детайли от госпожа Петрова. Мо… |
| 11.05.2011 | 41 НС | Двеста Двадесет и седмо заседание | Благодаря. Ще отговоря съвсем накратко, защото изказването на господин Кутев частично засягаше дейността на СЕМ и неговия отчет, а много повече беше политически насочено към диалога вътре в парламента. Действително има тенденция да се отчита от външните орган… |
| 11.05.2011 | 41 НС | Двеста Двадесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Излизам тук пред вас, само за да благодаря на госпожа Петрова, която изчерпателно представи нашия отчет за предишния 6-месечен период. Бих отговорил на въпроси, ако има. Нямам какво… |
| 10.03.2011 | 41 НС | Двеста и шесто заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми дами и господа народни представители! Нашият отчет беше твърде обстойно представен от госпожа Петрова. Едва ли си заслужава да правя допълнение, може би да кажа две числа, които да показват по някакъв начин в цялост дейн… |