| 09.07.2003 | 39 НС | Двеста Петдесет и осмо заседание | Оттеглям го. |
| 09.07.2003 | 39 НС | Двеста Петдесет и осмо заседание | Оттеглям го. |
| 09.07.2003 | 39 НС | Двеста Петдесет и осмо заседание | Оттегляме го. |
| 09.07.2003 | 39 НС | Двеста Петдесет и осмо заседание | Уважаеми колеги, уважаеми господин председателю! За ал. 1 както и да е, но мисля, че ал. 3 много коректно представя начина, по който участниците могат да бъдат участници в този строителен процес, тоест да не се съвместяват повече от две функции в едно лице. И… |
| 04.07.2003 | 39 НС | Двеста Петдесет и седмо заседание | Оттегляме го. |
| 08.05.2003 | 39 НС | Двеста Тридесет и второ заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Аз съм член на тази специфична комисия, както е наречена в доклада, и тя наистина е такава, защото се занимава с проблемите на хората. Проблемите на хората нямат цвят, когато дойдат при нас. Затова се обединяваме… |
| 30.01.2003 | 39 НС | Сто Деветдесет и четвърто заседание | Уважаеми народни представители, колеги, господа министри! Тук се говори за това, че този закон ще направи по-добра приватизация, че тя ще бъде полезна за българската икономика. Нищо подобно, истината за днешния дебат, за поправките в Закона за приватизация е … |
| 28.06.2002 | 39 НС | Сто Двадесет и четвърто заседание | Благодаря, господин председателю. Уважаеми колеги! Уважаема госпожо министър, въпросът ми трябваше да бъде по-общ, т.е., какво е направило НДСВ във връзка със своята програма, която представи на изборите? Аз си мисля, че не много. Отново си говорим и това, ко… |
| 26.07.2001 | 39 НС | Девето заседание | Благодаря, господин председателю. Колеги, предлагам изразът "могат да" да отпадне. Тоест всяка комисия да има свой вътрешен ред за работа. |
| 19.01.2000 | 38 НС | Триста Четиридесет и първо заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми дами и господа народни представители! Имайки предвид, че законопроектът мина и в двете комисии с консенсус между членовете на всички парламентарни групи, разбира се, има и някои предложения, които трябва да се обмислят… |
| 19.01.2000 | 38 НС | Триста Четиридесет и първо заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми дами и господа! Чета становище на Комисията по местното самоуправление, регионалната политика и благоустройството относно законопроект за преброяване на населението, жилищния фонд и земеделските стопанства в Република … |
| 28.07.1999 | 38 НС | Двеста и Деветдесето заседание | Благодаря, господин председателю. Като се присъединявам към това, което каза господин Симов, питам господин Глушков: едно лице, което се кандидатира за общински съветник и в момента е директор на общинска фирма с 50% преобладаващо участие, точно като как той … |
| 19.06.1998 | 38 НС | Сто Четиридесет и седмо заседание | Уважаеми колеги, ще ви прочета становището на Комисията по местното самоуправление, регионалната политика и благоустройството. "На свое редовно заседание, проведено на 25 март 1998 г., Комисията по местното самоуправление, регионалната политика и благоустройс… |
| 27.03.1998 | 38 НС | Сто и Шестнадесето заседание | Уважаеми господин председател! Уважаеми колеги! Уважаеми господин Бойков, имахте толкова предложения към комисията и ако присъствахте по време на дебатите в комисията, щяхте да разберете за какво става въпрос. Тук вече имаме гласуван правилник и тази наредба … |
| 27.03.1998 | 38 НС | Сто и Шестнадесето заседание | По допълнението и въпроса на господин Бойков. Отговорът е, че в ал. 1 са "предвидени", а в ал. 2 са "построени". Това е, господин Бойков. Освен това имам една редакционна забележка - да не бъде "СНС", а "Столичния общински съвет". |
| 27.03.1998 | 38 НС | Сто и Шестнадесето заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми колеги! Моята забележка е "Министерството на териториалното развитие" да бъде "Министерството на регионалното развитие и благоустройство". Разбира се, ще добавя и това, което предлага народният представител Александър … |
| 26.03.1998 | 38 НС | Сто и Петнадесето заседание | Уважаема госпожо председател, колеги! Предлагам в чл. 3, ал. 1, т. 5 вместо "устройствен", да се чете "градоустройствен план". Освен това, искам да допълня преждеизказалия се, че правилникът се приема също от Министерския съвет, така че не е никакъв проблем. |
| 12.02.1998 | 38 НС | Деветдесет и осмо заседание | Ако общинският съвет има добрината да разпредели, т. е. да постанови кметствата и районите да имат свой бюджет, той ще има добрината да приеме и проекта, който те предлагат, както и досега. Преди малко за това говорихме. Така че няма да има никакви проблеми, … |
| 12.02.1998 | 38 НС | Деветдесет и осмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Предлагам ал. 2 на чл. 2 да отпадне. И досега кметствата и районите в големите градове съставят предварително своя бюджет и общинските съвети, съобразявайки се с това, правят своя общ бюджет. По този начин ще из… |