| 23.11.2012 | 41 НС | Четиристотин и Четиринадесето заседание | В Турция. |
| 23.11.2012 | 41 НС | Четиристотин и Четиринадесето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Уважаеми господин министър, аз приемам Вашите доводи, но питам: Вие не знаехте ли тези срокове, които сега казахте, през лятото, когато обявявахте, че вагоните ще тръгнат в срокове, които нямат нищо общо с това, … |
| 23.11.2012 | 41 НС | Четиристотин и Четиринадесето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Уважаеми господин министър, преди една година Вие заявихте, че през месец март 2012 г. ще бъдат пуснати новите спални вагони, произведени в Република Турция по поръчка на Български държавни железници. Тъй като то… |
| 19.09.2012 | 41 НС | Триста Осемдесет и шесто заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Искам да взема отношение, защото чух много изказвания, които не кореспондират с нашето законодателство. Чух мнения, че се подменят книжките на пет години, защото трябва да се минава и на психо-технически преглед… |
| 19.09.2012 | 41 НС | Триста Осемдесет и шесто заседание | На пет. |
| 01.06.2012 | 41 НС | Триста Петдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги народни представители, уважаеми господин министър! Текстът на чл. 54, ал. 2, т. 11 от наредбата е влязла в сила на 12.02.2012 г. Според мен тя е неприложима на практика, поради което е и неработеща. Какво имам пр… |
| 01.06.2012 | 41 НС | Триста Петдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Уважаеми господин министър, моят въпрос към Вас е във връзка с изменение на Наредба № 33 за обществен превоз на пътници и товари на територията на Република България, по-точно Раздел VІ – „Автогари и автоспирки”… |
| 04.11.2011 | 41 НС | Двеста Осемдесет и първо заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Уважаема госпожо министър, аз съм доволен от това, което изнесохте и се надявам, че то ще бъде изпълнено, въпреки че моята информация по ЛОТ 7, e, че нямате лимит за това. Но аз ще наблюдавам сроковете, които Вие… |
| 04.11.2011 | 41 НС | Двеста Осемдесет и първо заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми колеги! Уважаема госпожо министър Павлова, на срещата ми с избиратели и браншови съюзи от автомобилния транспорт по места и в приемната ми многократно бе поставен въпросът за състоянието на пътната инфраструктура в стран… |
| 28.01.2011 | 41 НС | Сто Деветдесет и второ заседание | Уважаеми господин министър, не съм доволен от отговора, който дадохте, като постоянно се оправдавахте с комисията. Мотивите са неточни и неверни, като аргументите не могат да бъдат изброени - фирмата с най-висока цена, която няма никакъв опит в пътно строител… |
| 28.01.2011 | 41 НС | Сто Деветдесет и второ заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми народни представители, уважаеми господин министър! Господин министър, на 23 юли 2009 г. в Агенция „Пътна инфраструктура” са отворени оферти за провеждане на процедура за избор на изпълнител на обект ЛОТ 22Б от проект „Бъ… |
| 19.01.2011 | 41 НС | Сто Осемдесет и седмо заседание | Нарушител, но нарушението може да е да не му се отнема книжката. Когато е по такъв член за отнемане на книжката, му се взима направо и книжката. Това е административно нарушение, само с глоба, но въпреки това му се взима талона. Това са неудобствата, а не как… |
| 19.01.2011 | 41 НС | Сто Осемдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Искам да се мотивирам и да не повтарям думите на колегите защо искаме да отпадне синия талон. Мотивът ни е, че всеки един гражданин, особено важи за международните шофьори – той излиза и на един курс се бави пет… |
| 19.01.2011 | 41 НС | Сто Осемдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Искам да взема отношение за възможността, която се дава да се паркират автомобилите по тротоарите на улиците. Тротоарите са за движение на пешеходци, а пътищата – за движение на автомобили. По този начин ние сти… |
| 09.12.2010 | 41 НС | Сто Седемдесет и осмо заседание | Госпожо председател, искам прегласуване на този важен текст от закона. |
| 30.06.2010 | 41 НС | Сто Двадесет и второ заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Аз подкрепих този член в комисията, ще го подкрепя и тук. Какви са моите мотиви? Тъй като когато превозното средство, за което казва господин Осман, е спряло и се подава авариен сигнал, то е придружено и с триъг… |
| 26.08.2005 | 40 НС | Деветнадесето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги народни представители! Преди да започна своето изложение, искам да се представя, защото тук беше поставен въпросът да се представи всеки, който има отношение в тази област. Аз съм председател на Съюза на българск… |
| 10.08.2005 | 40 НС | Единадесето заседание | Да, поддържам. |
| 10.08.2005 | 40 НС | Единадесето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги, уважаеми господин Кътев! Аз разбирам Вашата тревога и на всички областни управители. Тук, ако имаше още някой бивш областен управител, сигурно щеше да стане и да вземе отношение. Аз също знам Вашето отношение по… |
| 10.08.2005 | 40 НС | Единадесето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги народни представители! Защо ще подкрепя предложението на господин Цонев? Защото аз най-добре знам като кмет на община в продължение на десет години как работеха тези комисии. Аз знаех как се раздават тези средств… |