| 24.11.2004 | 39 НС | Четиристотин Двадесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми господа министри, дами и господа, уважаеми колеги! С риск да се повторя с много от преждеговорившите, искам да съобщя няколко неща. Изказвам се като член на Комисията по бюджет и финанси и се извинявам за нескромността … |
| 05.11.2004 | 39 НС | Четиристотин и Двадесето заседание | Благодаря Ви, господин Механдов, за тази реплика. Искам да ви кажа, уважаеми дами и господа, че за развитието на “Булгартабак” по времето, когато управляваха социалистите, в интерес на истината бяха направени хубави неща, когато управляваха генералните директ… |
| 05.11.2004 | 39 НС | Четиристотин и Двадесето заседание | Благодаря Ви, госпожо председател. Уважаеми госпожо вицепремиер, господин министър, дами и господа! Искам да взема отношение като бивш служител в системата на “Булгартабак” и да изкажа моята съпричастност към всички проблеми, които се развиват в момента. Аз с… |
| 28.04.2004 | 39 НС | Триста Петдесет и второ заседание | Благодаря Ви, господин председател. Уважаеми господин Маринчев, аз не намирам и не ми е ясно откъде става вмешателството на държавата в общините в момента. За мен това не е същественият въпрос. Аз смятам, че това не се допуска и бъдещето ще го покаже. Защото … |
| 28.04.2004 | 39 НС | Триста Петдесет и второ заседание | Уважаеми господин председател, уважаема госпожо вицепремиер, уважаеми колеги! Слушам внимателно дебата относно един изключително важен въпрос. Слушам и недоумявам, меко казано, потресен съм от това, че един изключително важен въпрос в много голяма степен се п… |
| 11.03.2004 | 39 НС | Триста и Тридесет и седмо заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми господин премиер, уважаеми дами и господа министри, уважаеми народни представители! Уважаеми господин Пейков, смятам, че не засегнахте много важни въпроси и затова си позволявам да Ви направя една добронамерена реплика и… |
| 10.12.2003 | 39 НС | Триста и седмо заседание | Уважаема госпожо председател, уважаема госпожо вицепремиер! Аз взимам думата, както я взех и в Комисията по икономическа политика, да кажа какво мисля в качеството си на човек, който е работил в системата на “Булгартабак” и в качеството на човек, който е прив… |
| 04.12.2003 | 39 НС | Триста и пето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Искам да взема думата, защото в момента се чувствам дискриминиран като народен представител. Дискриминиран съм, защото се оказва, че аз като бизнесмен и собственик не мога да бъда нито председател, нито член на … |