| 30.05.2009 | 40 НС | Петдесет и второ извънредно заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми госпожи и господа народни представители, беше направен опит за политическо покушение върху крехката българска демокрация. Когато наричаме управлението на Република България престъпно, сцената, която се разигра по отноше… |
| 27.05.2009 | 40 НС | Четиристотин Деветдесет и девето заседание | Благодаря. Уважаеми господин председателю, уважаеми дами и господа народни представители! От името на Парламентарната група на Демократи за силна България веднага искам да заявя, че този законопроект е срам за българския парламент, срам в последните дни на пр… |
| 21.05.2009 | 40 НС | Четиристотин Деветдесет и седмо заседание | Благодаря Ви, уважаеми господин председателю. Уважаеми госпожи и господа народни представители! Може би за финал на това Народно събрание трябваше да бъде поставен един венец, който да отчете, че продължава приемането на фарсови решения - на решения, които са… |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Какви подаръци? Кажете какви подаръци? |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Мисля, че това не е морален, а по-скоро аморален жест, който изтъква определена наглост от ваша страна. |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Благодаря, уважаеми господин председател. Уважаеми госпожи и господа народни представители! Уважаеми господин Славов, много внимателно слушаме Вашите мотиви и Вашите аргументи за това, че този законопроект е бил морален жест. Това, което ние ви повтаряме, че … |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Не е, но се поддържа. Моля ви да прегласуваме отпадането на този текст от законопроекта. |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Това е един от най-неясните и арогантни текстове в законопроекта. Мисля, че в последния момент не можем да си позволим толкова ярко действие, което нарушава всички демократични принципи. Искам да ви припомня, че… |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Да. |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Оттеглям го. |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Нали ще има дискусия? |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Да, за административните ръководители. Първо, мисля, че това не е въпрос, който трябва да се решава от законодателната власт – как Висшият съдебен съвет да решава въпросите за административните ръководители. Второ, във Висшия съдебен съвет има и политическа к… |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми колеги! Става дума за текст, който предвижда Висшият съдебен съвет да приема решенията си с явно гласуване. |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Така е. |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Моля ви, недейте с такива фриволни разсъждения! Тогава единият вариант е до две години, а другият вариант е да отпадне. |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Не! Нека тогава да са две години, за да няма конфликт на интереси. Нали идеята е квалифициран кадър да бъде въведен в съдебната система. Ако е повече от четири години, според мен, забравете. Как ще го атестираме, на база на какво? Той е работил, дадох такъв п… |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Не сте съгласен, но как ще стане? Може ли такова нещо? Ще се наредят на опашка за атестиране хора, които са освободени преди 25 години. Недейте да залагаме на хипотеза пенсиониране. Аз ви предлагам да бъде „които са освободени не по-късно от 4 години от датат… |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Щом законът допуска такава привилегия, хубаво. Аз не чух аргументи нито в Правната комисия какво се цели с това – дали дефицитът от юридически кадри, не знам какво. Но ако 10 години е работил примерно като търговец, изведнъж да се върне в съдебната власт, тов… |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Съжалявам много, искам да се извиня, уважаеми господин председателю и колеги, че влязох точно, когато чух заключителните слова на проф. Мингова по § 53. Но считам, че така, както е формулиран, нито е ясен, нито може да оправдае каквато и да било цел със създа… |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Искам да се изкажа по § 53. |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Не мен ли говорите? |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Не е лошо и като управляващи да искате. |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Да, имам предвид българския парламент, на Четиридесетото Народно събрание. |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Съвсем накратко, колебаех се дали да отговоря, на ако принципите на масовата демокрация се различават от парламентарната демокрация, аз няма какво да кажа. Това Народно събрание също е приемало решения, с които е изразявало тайна на вота. Защото именно в тайн… |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Правили сме го. |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Ако има свързаност, да отпадне и т. 2, но моля да се гласуват поотделно. |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми колеги! По § 45 предлагам т. 1 да отпадне – добавянето „явно гласуване при избор на административни ръководители”. Две са съображенията ми: Първото е, че Законът за съдебната власт не бива да изпада в такива детайли, м… |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми колеги! Реплика се прави при несъгласие, но аз ще започна със съгласие, за това, което предложи председателят на Комисията по правни въпроси господин Янаки Стоилов. Това е много по-добро и много по-справедливо решение … |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Едно е да указва, друго е да ръководи! |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Кой каква длъжност и каква заплата да получава като част от магистратурата да се определя от Висшия съдебен съвет, а не от закон, приет от Народното събрание, от законодателната власт! |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Не да преминава… |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Благодаря. Уважаеми господин председателю, уважаеми колеги! Още едно съображение за отпадането на § 36. Този закон много волно изземва правомощия на Висшия съдебен съвет. Когато казвахме, че Висшият съдебен съвет става правителство на съдебната власт, която с… |
| 15.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и седмо заседание | Благодаря, уважаеми господин председател. Уважаеми колеги, това е един текст, който допълнително дава пояснение колко е опасно да се извършва реформа на парче и колко неогледани са тези политически намерения следствието да премине към прокуратурата и в частно… |
| 14.04.2009 | 40 НС | Четиридесет и осмо извънредно заседание | Да. |
| 14.04.2009 | 40 НС | Четиридесет и осмо извънредно заседание | Уважаеми господин председател, колеги! Това е предложение, което допълва новия начин на съставяне на списъците и действията, които трябва да осъществи секционната избирателна комисия. Във вариант І, който се приема от комисията, липсва нещо, което според мен … |
| 14.04.2009 | 40 НС | Четиридесет и осмо извънредно заседание | Да. |
| 14.04.2009 | 40 НС | Четиридесет и осмо извънредно заседание | Първо, учудвам се на упоритостта, с която БСП защитава този текст. Самият текст в действащия закон е „преди предаване на избирателните списъци“, а не преди изборния ден. Така че правите грешка, която мисля, че е съвсем умишлена. Освен това, пак ви казвам, не … |
| 14.04.2009 | 40 НС | Четиридесет и осмо извънредно заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Не случайно господин Атанасов каза, че това е правило, което облекчава автобусите. За какви европейски граждани, за какви процедури след предаване на списъците говорите тук? Ние говорим за конкретен текст – за 2… |
| 14.04.2009 | 40 НС | Четиридесет и осмо извънредно заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми колеги! Това, че БСП и ДПС са „против”, е ясно, но не е оправдано. А това, че НДСВ, което също предлага създаването на преброителни комисии и част от тях са „против”, също не е обяснимо и не е оправдано. Всъщност това … |
| 13.04.2009 | 40 НС | Четиридесет и седмо извънредно заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми колеги! Това, което се предлага, наистина е една много драстична и рязка промяна в последния момент, когато вече състезанието тече. Представям си един отбор, който е тръгнал на олимпиада и на състезателя, който скача д… |
| 08.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и четвърто заседание | Благодаря, господин председателю. Уважаеми господин министре, уважаеми госпожи и господа народни представители! Малко съм смутена от речта на министъра на вътрешните работи, защото той постави като акценти теми, които тук не бяха разглеждани, даже не бяха спо… |
| 02.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и второ заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми колеги! Това е важен законопроект, тъй като въвежда един регламент. Както знаем, има автоматизъм при рециклирането на нормите от регламентите – всъщност една директива на Европейския съюз, която според нас, продължавам… |
| 01.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и първо заседание | Уважаеми господин председател, колеги, аз съжалявам, че не мога да направя предложение по ал. 1, тъй като това не е част от законопроекта. Все пак отправям един апел: нека поне следващият текст да уточнява за какво става дума. Тази терминология ще бъде повод … |
| 01.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и първо заседание | Да. |
| 01.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и първо заседание | Не, правомощията остават, защото това е правомощието на органа. Без правомощието на органа ние визираме всички други, които са под него – чиновниците, служителите, администрацията. За тях казваме, че нямат правомощия. Правомощия имат министърът, заместник-мин… |
| 01.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и първо заседание | Вместо „задълженията си по служба” – „изпълнението на функциите и задачите си по служба”. |
| 01.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и първо заседание | Благодаря. Уважаеми господин председателю, уважаеми дами и господа народни представители! Искам само да отбележа, че този закон въвежда една уникална терминология, която се различава твърде от възприетата юридическа терминология. Още в § 1, само отбелязвам, ч… |
| 31.03.2009 | 40 НС | Четиридесет и шесто извънредно заседание | Да, поддържаме го. |
| 31.03.2009 | 40 НС | Четиридесет и шесто извънредно заседание | Не съм предложила. Ако се наложи, ще има плакати и със 100%. |
| 31.03.2009 | 40 НС | Четиридесет и шесто извънредно заседание | Уважаеми колеги, всъщност това е част от споразумението с Асоциацията на неправителствените организации в България, което беше подписано от всички парламентарни групи. Искам да ви предупредя, че всички поехме ангажимент – не само чрез подписите си, а чрез вът… |