| 10.04.2008 | 40 НС | Триста Петдесет и осмо заседание | Не съм казал, не персонифицирам. Ама, като продължа, някои ще се разпознаят – там, в НДСВ: страхотен активист, сега пък против НДСВ. Имам една дума „трипартиец”. Сашо Паунов ми помогна. Вика: „Четири!” –„Какво четири, бе Сашо?” – „Ами, четирипартиец!”. Има и … |
| 10.04.2008 | 40 НС | Триста Петдесет и осмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми господин премиер, дами и господа, уважаеми министри, уважаеми колеги! Още като студент бях си приготвил една красива тетрадка с твърди корици и написах едно заглавие отгоре: „Животът ни разделя”. Имах намерение да смая … |
| 04.05.2007 | 40 НС | Двеста Четиридесет и осмо заседание | Господин председател, аз оттеглям предложението си. |
| 12.04.2006 | 40 НС | Сто и пето заседание | Благодаря. Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Когато човек не е присъствал на някакъв инцидент, а е информиран, знае за него само от изявленията и разказите на участниците, на двете страни, той не може да каже какво е било, кой крив – кой прав, м… |
| 11.11.2005 | 40 НС | Четиридесет и девето заседание | Благодаря, господин председател. Уважаеми колеги, очевидно костите на римския сенатор, на така наречения Меценат, са изровени, размахахме ги вече и отидохме като в приказката за неродения Петко да видим кой ще дава парите, почти поименно. Нека да се върнем къ… |
| 27.07.2005 | 40 НС | Шесто заседание | И аз благодаря. (Ръкопляскания от КБ.) |
| 27.07.2005 | 40 НС | Шесто заседание | Просто партийните централи пропорционално си назначават чиновници, които натискат съответното копче. |
| 27.07.2005 | 40 НС | Шесто заседание | Ако играем така, би могло изобщо да не се правят избори. Никакви избори. |
| 27.07.2005 | 40 НС | Шесто заседание | Ако съдя по реакцията ви, значи го одобрявате предварително. Нека да изчакаме, то подлежи на гласуване. Не е толкова страшно, нали ще го гласуваме и него. Няма да ви досаждам ако ми позволите, два лично мои мотива. Наистина сериозни са двата лични мои мотив… |
| 27.07.2005 | 40 НС | Шесто заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! В предложенията на народните представители Щерев и Шопов от вчера, 26 юли, за начина на гласуване във връзка с несъвършенствата на електронната система и голямата вероятност от греш… |