| 22.03.2012 | 41 НС | Триста Тридесет и второ заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми дами и господа народни представители! От групата на независимите народни представители… От името на независимите народни представители предлагам господин Дарин Матов. (Шум и реплики в залата.) |
| 01.03.2012 | 41 НС | Триста Двадесет и трето заседание | Има компетентни органи, които ще кажат точно кой къде е бил. Третото, което искам да кажа и е много важно: дали веднага след самоубийството са пристигнали следователи от пернишкото следствие и дали са взети натривки от двамата служители на ГДБОП, които са бил… |
| 01.03.2012 | 41 НС | Триста Двадесет и трето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми дами и господа народни представители! Уважаеми господин Аталай, на първия въпрос Ви отговорих. Няма начин да не Ви отговоря и на втория въпрос, който задавате във връзка с поемните лица и какво съм казал пред медиите. То… |
| 01.03.2012 | 41 НС | Триста Двадесет и трето заседание | Не. |
| 01.03.2012 | 41 НС | Триста Двадесет и трето заседание | Да, въобще не е обидно. Но искам да заявя, че по никакъв начин, никога това лице не ми е било шофьор. През 2001-2005 г., когато съм бил областен управител на Перник, шофьор ми е бил съвсем друг човек, а след 2005 г. до ден днешен аз ползвам само личния си авт… |
| 01.03.2012 | 41 НС | Триста Двадесет и трето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Понеже тук говорите за независим, който е представител в комисията – аз съм единственият независим. Не знам защо се страхувате да ми споменете името. Може би, защото на такава лъжа,… |
| 27.07.2011 | 41 НС | Двеста и Шестдесето заседание | Втора, добре. |
| 27.07.2011 | 41 НС | Двеста и Шестдесето заседание | Ами, първа! |
| 27.07.2011 | 41 НС | Двеста и Шестдесето заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми дами и господа народни представители! Правя предложение на основание чл. 43, ал. 3 от Правилника за организацията и дейността на Народното събрание в седмичната програма на Народното събрание за периода от 27 до 29 юли 2… |
| 20.07.2011 | 41 НС | Двеста Петдесет и седмо заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми дами и господа народни представители! Номинираният от нас, група народни представители, бивш прокурор Нестор Драгомиров Несторов, е познат на нашата общественост, в частност и на голяма част от съдебната система, а също … |
| 22.06.2011 | 41 НС | Двеста Четиридесет и пето заседание | Уважаема госпожо председател, скъпи дами и господа народни представители! Уважаеми господин Курумбашев, просто Вие провокирахте малко с Вашето изказване. Искам да кажа, че ние още преди няколко месеца заявихме с факс, че ще подкрепяме Политическа партия ГЕРБ … |
| 03.06.2011 | 41 НС | Двеста Тридесет и осмо заседание | Уважаеми дами и господа народни представители, господин председател! Уважаеми господин министър, внимателно слушах точките, които изчетохте от това споразумение. Абсолютно вярно сте информиран. Почти всичко е изпълнено. Има два малки проблема. Аз съм непрекъс… |
| 03.06.2011 | 41 НС | Двеста Тридесет и осмо заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми дами и господа народни представители, уважаеми господин министър! На 15 май т.г. бе пусната в експлоатация автомагистрала „Люлин”. При изграждането й бяха нанесени щети на част от инфраструктурата на територията на общин… |
| 08.12.2010 | 41 НС | Сто Седемдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Да си призная, доста съм изненадан от резултатите от гласуването, защото мисля, че аргументите, които изтъкнах, са достатъчно сериозни – тук става въпрос за човешки животи. Мисля, ч… |
| 08.12.2010 | 41 НС | Сто Седемдесет и седмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Като народен представител от Пернишки многомандатен избирателен район получавам многократни обаждания от граждани, разтревожени от състоянието на пътната инфраструктура, най вече на… |
| 29.10.2010 | 41 НС | Сто Шестдесет и първо заседание | Чудесно. Съвсем добронамерено искам да Ви кажа, че в Перник държите нещата на ръба. Гледайте само да не стане беля. Проблемът ще е огромен и за Вас, защото ще стане такова социално напрежение, каквото не си представяте – на 65 хил. души да им обясняваме за ДК… |
| 29.10.2010 | 41 НС | Сто Шестдесет и първо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми господин министър! За съжаление, не съм доволен от Вашия отговор. Моят въпрос към Вас беше абсолютно добронамерен. Искам да Ви кажа, че в Перник е заложено да има парно още от 60-те години на миналия век. След пускането… |
| 29.10.2010 | 41 НС | Сто Шестдесет и първо заседание | Уважаеми господин министър, ще се огранича само с един уточняващ въпрос във връзка с показаните изявления по различни медии в последно време за спирането на пет ТЕЦ-а в България, единият от които се говори, че ще бъде ТЕЦ „Република” – дали тази информация не… |
| 29.10.2010 | 41 НС | Сто Шестдесет и първо заседание | Благодаря Ви, господин председател. Уважаеми дами и господа народни представители, уважаеми господин министър! „Топлофикация - Перник” ЕАД е дружество със 100% държавно участие, на което Вие като министър сте принципал. ТЕЦ „Република” е основен топлоизточник… |
| 08.10.2010 | 41 НС | Сто Петдесет и второ заседание | Благодаря, господин председател. Уважаеми господин министър, най-доброто в това, което Вие отговорихте, е, че вече посочвате конкретни дати и месеци, когато ще бъде изплатена и другата част от заработените суми на част от практикуващите ветеринарни лекари. В … |
| 08.10.2010 | 41 НС | Сто Петдесет и второ заседание | Благодаря, господин председател. Господин министър, ще се възползвам от правото си на два уточняващи въпроса. Първият ми въпрос е: при сключването на договорите между Министерството на земеделието и храните и частно практикуващите участъкови ветеринарни лекар… |
| 08.10.2010 | 41 НС | Сто Петдесет и второ заседание | Защо продължава политиката на ръководеното от Вас министерство за изкуствено разделение и напрежение между служителите, работещи в НВСМ и частно практикуващите ветеринарни специалисти? Благодаря ви за вниманието. |
| 08.10.2010 | 41 НС | Сто Петдесет и второ заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители, господа министри! Нашето питане е относно политиката на Министерството на земеделието и храните спрямо дейността на частно практикуващите участъкови ветеринарни лекари в контекста н… |
| 26.03.2010 | 41 НС | Осемдесет и осмо заседание | Уважаеми дами и господа народни представители, уважаема госпожо председател, уважаеми господин министър! Повод за настоящото ни питане е случаят със задържането и последвалото отнемане на детето на българката Спаска Митрова в Република Македония. През последн… |
| 05.03.2010 | 41 НС | Седемдесет и девето заседание | Уважаеми дами и господа народни представители, уважаеми господин министър-председател, госпожо председател! На 14 септември 2009 г. президентът на Републиката свика Консултативния съвет по национална сигурност, който прие мерки за изпълнение на показателите п… |
| 05.02.2010 | 41 НС | Шестдесет и осмо заседание | Елате, кажете и аз ще Ви отговоря. |
| 05.02.2010 | 41 НС | Шестдесет и осмо заседание | Извинявайте тогава. |
| 05.02.2010 | 41 НС | Шестдесет и осмо заседание | Уважаеми дами и господа народни представители, госпожо председател! Нямах намерение да взимам отношение, тъй като господин министърът отговори подробно и обясни относно колите със специален режим на движение. Малко лично ме засегна като съм бил областен управ… |
| 05.02.2010 | 41 НС | Шестдесет и осмо заседание | Уважаеми дами и господа народни представители, госпожо председател, господин министър! Българските граждани и особено живеещите в гр. София ежедневно са притеснявани от множество автомобили, които безразборно и в противоречие на закона ползват синя лампа. Не … |