| 16.09.2004 | 39 НС | Триста Деветдесет и девето заседание | Благодаря Ви, господин председателю. Уважаеми колеги, пред нас е един закон, който доста се коментираше в медиите. Аз лично го прочетох в две свои качества – като депутат и като журналист. Действително вярно е, с пълна сила мога да застана зад думите на минис… |
| 03.07.2003 | 39 НС | Двеста Петдесет и шесто заседание | “СТАНОВИЩЕ на Комисията по външна политика, отбрана и сигурност относно проект за Решение № 302-03-21 за разрешаване изпращането на механизиран взвод от Българската армия на подготовка в Кралство Холандия и във Федерална република Германия и транспортирането … |
| 03.07.2003 | 39 НС | Двеста Петдесет и шесто заседание | “ДОКЛАД на Комисията по външна политика, отбрана и сигурност относно Законопроект № 302-02-41 за денонсиране на Спогодбата между Народна република България и Съюза на съветските социалистически републики за социално обезпечаване, внесен от Министерския съвет … |
| 02.07.2003 | 39 НС | Двеста Петдесет и пето заседание | Благодаря Ви, госпожо председател. Уважаеми колеги, аз съм си сложила подписа наред с другите вносители на този Избирателен кодекс и го подкрепям като философия. Смятам, че това е нещо модерно, нещо, което нашите политици дължаха на избирателите от дълго врем… |
| 02.04.2002 | 39 НС | Девето извънредно заседание | Уважаеми господин председателю, уважаеми дами и господа народни представители! Една кратка реплика. В представения законопроект има предложен механизъм, по който надвнесените суми тази година следващата година да бъдат приспаднати на хората, които са внесли п… |
| 02.04.2002 | 39 НС | Девето извънредно заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Каква е целта на внесения законопроект от мен? Той, разбира се, е подготвен от експерти, а не от мен. Аз не претендирам, че разбирам от всичко, но целта е подобно на законопроекта, … |
| 23.11.2001 | 39 НС | Четиридесет и шесто заседание | Благодаря Ви, господин председателю. Аз нямах намерение пак да взимам думата, но тъй като се споменава моето име, което, от една страна, е хубаво - човек обича да чува името си, искам да припомня това, което се каза още при първото четене на Закона за радиото… |
| 23.11.2001 | 39 НС | Четиридесет и шесто заседание | Не, ние не правим същото, госпожо Масларова, защото направете усилие да прочетете биографиите на хората, които предлагаме. Те са абсолютно различни. Така че не може да се каже, че ние правим същото. Благодаря ви. |
| 23.11.2001 | 39 НС | Четиридесет и шесто заседание | Аз казах, че в тази зала се взимат решения, които така или иначе се отнасят до политиката на Република България.И ние от това не можем да избягаме. Ние не сме гражданска структура, която няма нищо общо с политиката. Това имах предвид. А не, че е политическо р… |
| 23.11.2001 | 39 НС | Четиридесет и шесто заседание | Благодаря Ви, господин председателю! Имам една кратка дуплика към репликата на госпожа Масларова. Госпожо Масларова, Народното събрание е политически орган. Да, да. То прави политиката на тази държава, на нашата държава. Аз разбирам, че Вие под политическо ре… |
| 23.11.2001 | 39 НС | Четиридесет и шесто заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Трябва да ви призная, че тези дни, до днес, когато ние ще изберем членовете от парламентарната квота в Съвета за електронни медии, бяха твърде, бих казала, направо тежки за мен, защ… |
| 24.10.2001 | 39 НС | Тридесет и второ заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми дами и господа народни представители! Пред вас е текстът, който комисията след дълго обсъждане прие. В този текст е включено и предложението на народния представител Иво Атанасов. По време на заседанието на комисията ние… |
| 19.10.2001 | 39 НС | Тридесет и първо заседание | Добре, завършвам, госпожо председател. Що се отнася до тази прословута експертиза, аз просто ще повторя, че тя критикува процедурата, по която се номинират евентуалните кандидати, които ще бъдат избрани от парламента. Между другото се критикува и голямата рол… |
| 19.10.2001 | 39 НС | Тридесет и първо заседание | Аз правя изказване. |
| 19.10.2001 | 39 НС | Тридесет и първо заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми дами и господа народни представители! Няма да се връщам на репликата на господин Ляков, смятам я за несериозна. Предложението беше внесено писмено, в срок, беше разгледано и комисията има становище по него. Мисля да се в… |
| 28.09.2001 | 39 НС | Двадесет и второ заседание | Уважаема госпожо председател, уважаеми госпожи и господа народни представители! Пред вас е законопроект за изменение и допълнение на Закона за радиото и телевизията, внесен от група народни представители от НДСВ. Пред вас са и мотивите към този законопроект. … |