| 12.06.2009 | 40 НС | Петстотин и четвърто заседание | Хайде стига! |
| 26.05.2009 | 40 НС | Петдесет и първо извънредно заседание | А ти откъде взе пари за билбордовете? |
| 26.05.2009 | 40 НС | Петдесет и първо извънредно заседание | Куку такъв, циркаджия! |
| 29.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Деветдесет и първо заседание | Точно така. |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Уважаеми господин председателю, дами и господа народни представители! Струва ми се, че докато се ровим в миналото, ще заровим България. Нещо повече, недейте подлага тия хора на поредното унижение, затова защото с билетчето за баня и с привилегиите те събраха … |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Те са били прегазени от хитлеризма. |
| 23.04.2009 | 40 НС | Четиристотин Осемдесет и девето заседание | Те останаха малко. |
| 14.04.2009 | 40 НС | Четиридесет и осмо извънредно заседание | За първи път не си в час! |
| 14.04.2009 | 40 НС | Четиридесет и осмо извънредно заседание | Кой? |
| 06.02.2009 | 40 НС | Четиристотин Петдесет и девето заседание | Стига сте интригантствали! |
| 10.07.2008 | 40 НС | Триста Деветдесет и трето заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми дами и господа народни представители! Тук днес не цари политическият тон, а личното отношение към колегата, към човека, към големия политик през последните 20 години – Филип Димитров. Позволете ми да прочета скромното п… |
| 08.05.2008 | 40 НС | Триста Шестдесет и шесто заседание | Министърът е тук. |
| 07.11.2007 | 40 НС | Триста и първо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Ще бъда кратка. Аз подкрепям законопроекта с още едно допълнение. Да не забряваме, че тези хора инвестират своите пари в българската икономика и всичко остава тук, при нас! Така че би било редно наистина да даде… |
| 01.11.2007 | 40 НС | Тристотно заседание | Изместете почивката! |
| 18.07.2007 | 40 НС | Двеста Седемдесет и пето заседание | Коментарите са излишни! |
| 18.07.2007 | 40 НС | Двеста Седемдесет и пето заседание | Това не е магистрала „Хулиганство”, много Ви моля! |
| 31.05.2007 | 40 НС | Двеста Петдесет и пето заседание | При завареното положение не е така. |
| 15.03.2006 | 40 НС | Деветдесет и трето заседание | Уважаема госпожо председател, дами и господа, колеги! Няма да повтарям всичко онова, което се каза в полза на откриването на Факултет по стоматология в гр. Варна, приемете моето изказване като една емоция на един извървян път на този процес. Това, което искам… |
| 24.02.2006 | 40 НС | Осемдесет и седмо заседание | Истинските са в онзи край на залата! (Сочи блока на ДСБ.) |
| 21.10.2005 | 40 НС | Четиридесето заседание | Те са вече напълнени. |
| 14.10.2005 | 40 НС | Тридесет и седмо заседание | По-добре е да направим една работна среща. |
| 20.09.2005 | 40 НС | Трето извънредно заседание | И на Варна. |
| 19.08.2005 | 40 НС | Шестнадесето заседание | Морално остарели депутати, но лекарства?! |
| 19.08.2005 | 40 НС | Шестнадесето заседание | Глупости говориш! |
| 19.08.2005 | 40 НС | Шестнадесето заседание | Ама какви глупости говориш? |
| 19.08.2005 | 40 НС | Шестнадесето заседание | Няма такова нещо, какво говориш?! |
| 27.07.2005 | 40 НС | Шесто заседание | Има процедура! |
| 27.07.2005 | 40 НС | Шесто заседание | Защо независимо как? |
| 26.07.2005 | 40 НС | Първо извънредно заседание | Проверете и моя! |
| 15.07.2005 | 40 НС | Трето заседание | Жалко, че и Вие не го знаете! |
| 31.03.2005 | 39 НС | Четиристотин и Седемдесето заседание | Е, де, не е вярно! |
| 25.03.2005 | 39 НС | Четиристотин Шестдесет и осмо заседание | Цялата си кореспонденция ще прочетеш! |
| 25.03.2005 | 39 НС | Четиристотин Шестдесет и осмо заседание | Хей, все този царски рекет, бе! |
| 25.03.2005 | 39 НС | Четиристотин Шестдесет и осмо заседание | И ти да отидеш, Роси, няма да те върнат. Аз ходя в железничарската база. |
| 25.03.2005 | 39 НС | Четиристотин Шестдесет и осмо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Господин Абаджиев, аз съм напълно съгласна с всичко онова, което казахте и наистина си е Ваше политическо решение, а и може би въпрос на собствена съвест, дали да подкрепите този доклад или не, но ние нямаме око… |
| 01.03.2005 | 39 НС | Шестдесет и седмо извънредно заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! Уважаеми господин Маринов, Вие сте един човек, който аз много уважавам в тази зала. Ако вземам думата, за да направя реплика, е по повод политическата толерантност както на управляващите, така и на опонентите ни… |
| 25.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и осмо заседание | Кифличката и млякото са причината, не вие! |
| 25.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и осмо заседание | Вие създадохте правилата на играта! |
| 25.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и осмо заседание | Ама, схемата не я създадохме ние! |
| 25.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и осмо заседание | Хайде, стига вече с тези кифлички! |
| 18.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и пето заседание | Хайде, стига вече! |
| 18.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и пето заседание | Темата беше друга! |
| 10.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и първо заседание | Уважаеми господин председател, уважаеми колеги! От 1996 г. господин Иван Костов сънува един и същи кошмарен сън. Неговият кошмар се казва Симеон Втори. Искам да Ви кажа, господин Костов: Вие не можете да преодолеете личната си криза. Трябва да Ви кажа, че до … |
| 10.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и първо заседание | От името на коя група говориш, Кенаров? |
| 10.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и първо заседание | Не плачи на чужди гробища! (Тропане по банките от блока на НДСВ.) |
| 10.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и първо заседание | Вие и пъзела ли нареждате вече?! |
| 10.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и първо заседание | Така ли? |
| 10.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Петдесет и първо заседание | Така ли? |
| 04.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Четиридесет и девето заседание | Какво оспорвате тогава? |
| 02.02.2005 | 39 НС | Четиристотин Четиридесет и седмо заседание | Току-що? |