Гласуване №7
Решение за промени в Комисията по регионална п-ка, благоустройство ....
1. Контекст от стенограмата
ПРЕДСЕДАТЕЛ ЦЕЦКА ЦАЧЕВА: Благодаря Ви, господин Велчев.
Изказвания? Няма.
Преминаваме към гласуване.
Подлагам на гласуване Проекта на решение за попълване състава на Комисията по взаимодействието с неправителствените организации и жалбите на гражданите.
Гласували 136 народни представители: за 133, против няма, въздържали се 3.
Предложението е прието.
Гласуваме предложението на господин Цветанов и господин Велчев за решение за попълване състава на Комисията по европейските въпроси и контрол на европейските фондове.
Гласували 130 народни представители: за 126, против няма, въздържали се 4.
Предложението е прието.
Постъпило е предложение от господин Валери Симеонов.
Ще го докладвате ли или да го докладвам, господин Симеонов? (Реплика от народния представител Валери Симеонов.)
„Проект
РЕШЕНИЕ
за попълване състава на Комисията по регионална политика, благоустройство и местно самоуправление
Народното събрание на основание чл. 79, ал. 1 от Конституцията на Република България и чл. 20, ал. 3 от Правилника за организацията и дейността на Народното събрание
РЕШИ:
Избира Славчо Пенчев Бинев за член на Комисията по регионална политика, благоустройство и местно самоуправление.”
Изказвания? Няма.
Гласуваме това решение.
Гласували 126 народни представители: за 120, против 1, въздържали се 5.
Предложението е прието.
Следваща точка:
ПРОЕКТ НА РЕШЕНИЕ ЗА УТВЪРЖДАВАНЕ НА ВЪТРЕШНИТЕ ПРАВИЛА ЗА РАБОТАТА НА КОМИСИЯТА ЗА КОНТРОЛ НАД СЛУЖБИТЕ ЗА СИГУРНОСТ, ПРИЛАГАНЕТО И ИЗПОЛЗВАНЕТО НА СПЕЦИАЛНИТЕ РАЗУЗНАВАТЕЛНИ СРЕДСТВА И ДОСТЪПА ДО ДАННИТЕ ПО ЗАКОНА ЗА ЕЛЕКТРОННИТЕ СЪОБЩЕНИЯ.
Постъпил е доклад на Комисията.
Слушаме Ви, господин Лазаров.
ДОКЛАДЧИК ДИМИТЪР ЛАЗАРОВ: Уважаема госпожо Председател!
„ДОКЛАД
на Комисията за контрол над службите за сигурност, прилагането и използването на специалните разузнавателни средства и достъпа до данните по Закона за електронните съобщения
Комисията на две редовни заседания, проведени на 4 и 11 декември 2014 г. на основание чл. 17, ал. 1, т. 3 от Правилника за организацията и дейността на Народното събрание, обсъди Вътрешните правила за работата на Комисията.
На първото заседание се представи Проект на Вътрешни правила за работата на Комисията. По време на заседанието