Гласуване №12
Закон за обществените поръчки - второ четене - Член 200 нов предложение от Гроздан Караджов
1. Контекст от стенограмата
ПРЕДСЕДАТЕЛ ЦЕЦКА ЦАЧЕВА: Благодаря, господин Караджов.
Реплики? Няма.
Други народни представители? Няма.
Преминаваме към гласуване.
Подлагам на гласуване предложението на Лъчезар Никифоров и група народни представители, което Комисията не подкрепя. Предложението е по чл. 199 по вносител.
Гласуваме неподкрепеното предложение.
Гласували 100 народни представители: за 27, против 8, въздържали се 65.
Предложението не е прието.
Подлагам на гласуване предложението на народния представител Георги Кадиев, неподкрепено от Комисията.
Гласували 97 народни представители: за 20, против 26, въздържали се 51.
Предложението не е прието.
Подлагам на гласуване предложението на Комисията за отхвърляне на чл. 199 по вносител, тъй като е отразен систематичното му място като нов чл. 201.
Гласуваме отхвърляне на чл. 199 по вносител. Предложение на Комисията!
Гласували 102 народни представители: за 95, против 1, въздържали се 6.
Предложението е прието.
По предложения ни от Комисията нов чл. 200 „Образуване на производство” господин Караджов в изказването си предложи да отпаднат алинеи 3 и 4 от текста в редакцията на Комисията.
Подлагам на гласуване предложението на господин Караджов за отпадане на ал. 3 и 4 от чл. 200 по доклада на Комисията.
Гласували 101 народни представители: за 38, против 21, въздържали се 42.
Предложението не е прието.
Заповядайте за прегласуване, господин Димитров.
МАРТИН ДИМИТРОВ (РБ): Уважаема госпожо Председател, уважаеми дами и господа! Не всички колеги успяха да гласуват, но в случая по-важно е следното.
Тук се залага много тежък скандал, който може да има и корупционен привкус. Представете си, оттук нататък ние ще изберем нова Комисия за защита на конкуренцията. Представете си, че, да речем, по теми като горива, монополи, лекарства, а може да се окаже, че ще отговаря един комисар години наред и той ще прави разследванията, когато има съмнение за картел, за господстващо монополно положение. Един човек ще отговаря, един комисар, един член на Комисията по всички тези въпроси години наред. Няма да има случайно разпределение на делата. А наистина КЗК е квазисъд. Това е много сериозна грешка. Трябва ли да чакаме следващия доклад на Европейската комисия да ни каже, че една такава практика е недопу