Гласуване №24
Закон за държавния бюджет на Република България за 2010 година - второ четене-предложение за удължаване на работното време до приключване на точката
1. Контекст от стенограмата
ПРЕДСЕДАТЕЛ ЦЕЦКА ЦАЧЕВА: Продължаваме с дебатите по чл. 2 от второто гласуване на Законопроекта за бюджета на Република България за 2010 г.
Има ли народни представители, които желаят да се изкажат?
Заповядайте, господин Имамов.
АЛИОСМАН ИМАМОВ (ДПС): Уважаема госпожо председател, уважаеми господин министър! Мисля, че е твърде рано да се губи интерес към бюджета, защото вероятно ще продължим до тъмно.
Искам да приканя юристите от управляващото мнозинство да обърнат особено внимание на предложението на господин Бисеров. Мисля, че този проблем е по скоро юридически, отколкото финансов или икономически.
Ще направя няколко разсъждения дали този текст може да се определи като противоконституционен или не. Когато в един бюджет има излишъци, устройственият закон за държавния бюджет е решил този проблем. Това е чл. 35, алинеи 2, 3 и 4. Ако прочетете тези текстове, ще видите, че там ясно е разписано какво може да се прави, когато бюджетът има излишъци – че Министерският съвет има право да изразходва до 1,5% без санкции от Народното събрание и че ако трябва да се изразходват допълнителни средства от тези излишъци, трябва да има задължителна санкция от Народното събрание. Приказките, че миналата година са изразходвани 50% от бюджета през първата половина на годината, са лишени от всякаква логика и смисъл. Това е празнодумие. То няма как да стане.
Следователно текстовете по чл. 2, ал. 6 и следващите текстове, които вероятно ще се дискутират като чл. 17, имат отношение главно към евентуалните дефицити в бюджета. С тези текстове се дава възможност на изпълнителната власт да регулира дефицитите. Следователно ако тези текстове останат в бюджета, той ще бъде бюджет с контролирани дефицити. Изпълнителната власт ще има право да контролира този дефицит в процеса на изпълнението на бюджета. Смятам, че юристите трябва много сериозно да обърнат внимание на този текст, защото никой от нас не желае върху този бюджет, след като го приемем, да виси съмнение за противоконституционност. Благодаря.
ПРЕДСЕДАТЕЛ ЦЕЦКА ЦАЧЕВА: Благодаря на господин Имамов.
Има ли реплики? Няма.
Други народни представители, които желаят да вземат отношение? Не виждам.
Приключваме дебата по чл. 2 и преминаваме към гласуване.
ДОКЛАДЧИК МЕНДА СТОЯНОВА: Има предложение на народния представител Христо Бисеров, което комисията не подкрепя.
ПРЕДСЕДАТЕЛ ЦЕЦКА ЦАЧЕВА: Моля, гласувайте предложението на народния представител Христо Бисеров, което не се подкрепя от комисията.
Гласували 116 народни представители: за 28, против 84, въздържали се 4.
Предложението не е прието.
ДОКЛАДЧИК МЕНДА СТОЯНОВА: Има предложение на народните представители Румен Овчаров и Пламен Орешарски.
Комисията не подкрепя предложението.
ПРЕДСЕДАТЕЛ ЦЕЦКА ЦАЧЕВА: Моля да гласуваме предложението на Румен Овчаров и Пламен Орешарски.
Гласували 119 народни представители: за 29, против 88, въздържали се 2.
Предложението не е прието.
ДОКЛАДЧИК МЕНДА СТОЯНОВА: Има предложение на народния представител Искра Фидосова, което комисията подкрепя, и предложение на народния представител Менда Стоянова, което комисията подкрепя.
Комисията подкрепя по принцип текста на вносителя и предлага следната редакция на чл. 2:
„Чл. 2. (1) Приема бюджета на съдебната власт за 2010 г. по приходите на сума 95 000 хил. лв., по разходите на сума 387 705 хил. лв. и по трансферите (нето) на сума 292 705 хил. лв., както следва: (съгласно таблицата).
(2) Определя бюджетните разходи на органите на съдебната власт за