Гласуване №22
Процедура от М.Димитров за удължаване на срока за предложения на закона за енергийната ефективност
1. Контекст от стенограмата
ПРЕДСЕДАТЕЛ МЕНДА СТОЯНОВА: Процедура – господин Мартин Димитров.
МАРТИН ДИМИТРОВ (СК): Уважаема госпожо председател, уважаеми дами и господа! Правя предложение за удължаване на срока за предложения по Закона за изменение и допълнение на Закона за енергийната ефективност с 4 дни.
ПРЕДСЕДАТЕЛ МЕНДА СТОЯНОВА: Подлагам на гласуване направеното процедурно предложение.
Гласували 79 народни представители: за 77, против 1, въздържал се 1.
Предложението е прието.
Продължаваме с дебатите по чл. 30.
Има ли други желаещи за изказвания? Няма.
Преминаваме към гласуване.
Първо, подлагам на гласуване предложението, направено от народните представители Алиосман Имамов и Хамид Хамид, което комисията не подкрепя.
Гласували 84 народни представители: за 10, против 56, въздържали се 18.
Предложението не е прието.
Предложението от народните представители Валентина Богданова и Ивелин Николов е оттеглено.
Гласуваме окончателната редакция на чл. 30 по доклада на комисията.
Гласували 82 народни представители: за 70, против 1, въздържали се 11.
Предложението е прието.
Колеги, тук прекъсваме разискванията по законопроекта.
От 11,00 ч. – парламентарен контрол.
(След почивката.)
ПРЕДСЕДАТЕЛ ЦЕЦКА ЦАЧЕВА: Уважаеми народни представители, пленарното заседание продължава с:
ПАРЛАМЕНТАРЕН КОНТРОЛ.
Новопостъпили питания за периода 1-7 февруари 2013 г.
Постъпило е питан