Гласуване №32
Ратификация на Конвенция № 161 за службите по трудова медицина, 1985г., на Международната организация на труда - процедура за допускане в зала
1. Контекст от стенограмата
ПРЕДСЕДАТЕЛ АНАСТАС АНАСТАСОВ: Благодаря.
От името на вносителите, желаете ли изказвания?
Уважаеми колеги, изказвания? Няма изказвания.
Закривам дискусията.
Подлагам на гласуване Законопроекта за ратифициране на Конвенция № 161 за службите по трудова медицина, 1985 г., на Международната организация на труда под № 102-02-26, внесен от Министерския съвет на 10 ноември 2011 г.
Гласували 68 народни представители: за 68, против няма, въздържали се няма.
Законопроектът е приет на първо гласуване.
За процедура, д-р Шайлекова, заповядайте.
ДОКЛАДЧИК СТАНКА ШАЙЛЕКОВА: Уважаеми господин председател, уважаеми колеги, на основание чл. 70, ал. 2 от Правилника за организацията и дейността на Народното събрание, предлагам да бъде проведено и второ гласуване относно Законопроект за ратифициране на Конвенция № 161 за службите по трудова медицина.
ПРЕДСЕДАТЕЛ АНАСТАС АНАСТАСОВ: Подлагам на гласуване така направеното процедурно предложение.
Гласували 70 народни представители: за 70, против няма, въздържали се няма.
Предложението е прието.
Заповядайте, д-р Шайлекова.
ДОКЛАДЧИК СТАНКА ШАЙЛЕКОВА: Второ гласуване относно Проект за ратифициране на Конвенция № 161за службите по трудова медицина 1985 г. на Международната организация на труда под № 102-02-26, внесен от Министерския съвет на 10 ноември 2011 г.
„ЗАКОН
за ратифициране на Конвенция № 161 за службите по трудова медици